Z wizytą na treningu: Zajęcia na sztucznej, tu w sobotę gramy z Ursusem [ZDJĘCIA]

Z wizytą na treningu: Zajęcia na sztucznej, tu w sobotę gramy z Ursusem [ZDJĘCIA]

W czwartek odbyliśmy ostatni w tym tygodniu trening przed sobotnim meczem z Ursusem Warszawa. Zajęcia odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu Miejskiego w Iławie, gdzie zostanie rozegrany wspomniany mecz ligowy. Początek o godz. 15:00 - spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności.

Na czwartkowych zajęciach trener Wojciech Tarnowski miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników, a zajęcia z golkiperami tradycyjnie poprowadził trener bramkarzy Kamil Jędrzejewski. Nie zabrakło też analityka i asystenta trenera Szymona Tarnowskiego oraz kierownika drużyny Bogdana Nerowskiego.

Drużyna trenowała na boisku ze sztuczną nawierzchnią Stadionu Miejskiego w Iławie, gdzie już w sobotę "awaryjnie" zagra mecz ligowy z Ursusem Warszawa. Wszystko z powodu złego stanu murawy Stadionu Miejskiego w Wikielcu, na której aktualnie nie da się grać.

Mecz GKS Wikielec - Ursus Warszawa rozpocznie się w sobotę 20 marca o godz. 15:00 z kolei tego samego dnia o godz. 11:00 swój ligowy mecz rozegra Jeziorak Iława (z rezerwami Stomilu Olsztyn, będącego w tym meczu gospodarzem).

Zobacz także: