Juniorzy znów gromią, kolejna porażka trampkarzy

Kolejny już tydzień i kolejne wysokie zwycięstwo juniorów młodszych. Tym razem młoda Gieksa pokonała na wyjeździe Warmię Olsztyn 7:1. Tymczasem trampkarze GKS-u Wikielec musieli przełknąć kolejną gorycz porażki - ulegli w Lubawie miejscowemu Motorowi 0:3.

Legionovia Legionowo spada do IV ligi

Wczorajszy oficjalny spadek II-ligowego Stomilu Olsztyn do naszej III ligi spowodował, że przedostatnia w tabeli Legionovia Legionowo nie ma już szans na wydostanie się ze strefy spadkowej i w przyszłym sezonie będzie grać w IV lidze. W tym sezonie z naszej ligi spadają co najmniej cztery zespoły, a jest możliwe, że będzie ich nawet pięć.

Kacperek i Rutkowski w Jedenastce kolejki portalu uSports

Mamy swoich dwóch reprezentantów w najlepszej Jedenastce 30. kolejki III ligi gr. I rozegranej w minioną środę. Za dobry występ w meczu przeciwko Olimpii Zambrów wyróżnieni zostali Piotr Kacperek oraz Paweł Rutkowski. Prowadzący ranking portal uSports tradycyjnie przygotował także Magazyn skrótów z opisywanej serii spotkań. Wideo publikujemy w artykule.

WikielecTV: Trener ocenia mecz z rezerwami Legii Warszawa

Zapraszamy do wysłuchania, jak nasz sobotni mecz z rezerwami Legii Warszawa ocenił trener Damian Jarzembowski. Spotkanie to zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1:0, a gola na wagę trzech punktów zdobył Michał Kucharczyk. Materiał WikielecTV.

Szkoda straconych punktów w meczu z rezerwami Legii

Nie zdołaliśmy urwać punktów Legii II Warszawa, ale trzeba przyznać, że przez cały mecz solidnie walczyliśmy o korzystny rezultat. Mieliśmy też idealną okazję aby wyjść na prowadzenie, jednak Mateusz Jajkowski nie wykorzystał rzutu karnego. Gola na wagę zwycięstwa zdobył dla Legii Michał Kucharczyk.

Przed meczem z rezerwami Legii Warszawa

Nasi sobotni przeciwnicy tracą do lidera tabeli 6 punktów i nadal mają realne szanse na wywalczenie awansu. My z kolei po ostatnich dwóch zwycięstwach nieco uciekliśmy od strefy spadkowej i na mecz z rezerwami Legii Warszawa jedziemy z wiarą we własne możliwości. Mecz już w sobotę o godz. 12:00, a transmisji LIVE możemy się spodziewać na kanale YouTube Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Link podajemy w artykule.

WikielecTV: Skrót meczu GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 1:0 (0:0)

Kulisy, najciekawsze wydarzenia oraz zwycięska bramka w ostatnich sekundach meczu - zapraszamy do obejrzenia skrótu z naszego środowego pojedynku z Olimpią Zambrów. Materiał WikielecTV.

Pilica Białobrzegi spada do IV ligi

Po wczorajszej porażce 0:5 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki Pilica Białobrzegi nie ma już matematycznych szans na utrzymanie w gronie III-ligowców. Zespół trenera Macieja Śliwowskiego występował w III lidze przez trzy ostatnie sezony. W nowej kampanii zagra w IV lidze mazowieckiej.

Partner Techniczny GKS Wikielec

Keeza Sklep