III liga grupa 2: Niektórzy już nadrabiają zaległości

III liga grupa 1: Niektórzy już nadrabiają zaległości

W sobotę III liga oficjalnie wznowiła rozgrywki. Rozegrano dwa z pięciu zaległych z jesieni meczów. Pogoń Grodzisk wygrała na wyjeździe z Błonianką i umocniła się na fotelu lidera. A remis rezerw Jagiellonii z Ruchem Wysokie Mazowieckie dał obu drużynom awans w tabeli.

Trener po sparingu w Starogardzie: Mamy bardzo wyrównaną kadrę

Jest to już nasze siódme zwycięstwo z rzędu w zimowym okresie przygotowawczym. Tym razem pokonaliśmy III-ligowy Klub Piłkarski Starogard 2:1 (2:1). Statystyki z meczu i obszerny komentarz trenera Wojciecha Tarnowskiego publikujemy w artykule.

Sparingi: W Starogardzie gramy z najwyżej notowanym rywalem tej zimy

Będzie to już przedostatni sparingpartner GKS-u Wikielec w zimowym okresie przygotowawczym. Już w sobotę o 11:00 zagramy na wyjeździe z Klubem Piłkarskim Starogard, 5. drużyną III ligi grupy 2.

WikielecTV: Bramki ze sparingu z Concordią Elbląg 3:1 (1:0)

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich bramek oraz niewykorzystanego rzutu karnego w ostatnim zwycięskim 3:1 (1:0) sparingu z Concordią Elbląg. Materiał przygotowany przez WikielecTV.

U nas zaczynali, dziś są profesjonalistami

Pierwsze piłkarskie kroki stawiali w Gieksie, a dziś są profesjonalnymi piłkarzami. Już w najbliższy weekend Krystian Ogrodowski, Jakub Tecław i Hubert Szramka razem z I-ligowym Stomilem Olsztyn rozpoczną walkę o kolejne punkty na zapleczu Ekstraklasy. Życzymy powodzenia Panowie!

Wojciech Tarnowski: Byliśmy dziś nieźle dysponowani i przeciwnikowi było trudno cokolwiek zrobić

Choć w drużynie mamy dziś sporo drobnych kontuzji i kilku zawodników musiało odpocząć, to trener Wojciech Tarnowski po sparingowym zwycięstwie 3:1 z Concordią Elbląg ma powody do zadowolenia. Zapraszamy do przeczytania, co o urazach i postawie Gieksy miał do powiedzenia po meczu trener.

Sparingi: Wygrywamy 3:1 (1:0) z ligowym rywalem Concordią Elbląg [ZDJĘCIA]

Mamy na koncie kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem pokonaliśmy ligowego rywala Concordię Elbląg 3:1 (1:0). Prowadzenie ładnym strzałem z rzutu wolnego dał nam Mateusz Jajkowski, a kolejne dwa trafienia dołożył Remigiusz Sobociński - najpierw z rzutu karnego po faulu na Patryku Rosolińskim, a następnie głową po dograniu Michała Bartkowskiego.

Dla Julki z Wikielca i Lenki z Nidzicy - POMAGAMY!

Krzesełko z autografami drużyny oraz pamiątkowe zdjęcie (widoczne w artykule) także z autografami - licytując te przedmioty wspieracie dwie małe istotki - Julkę z Wikielca i Lenkę z Nidzicy. Krzesełka mają dla nas znaczenie symboliczne, bo zostały zdemontowane z trybuny, w miejscu której dziś powstaje wyczekiwany od lat nowy budynek klubowy. Do dzieła!

GKS Wikielec kadra III ligia 2020/21

WIKIELECTV - SUBSKRYBUJ NA YOUTUBE

WikielecTV

NASI SPONSORZY I PARTNERZY