Mecz z Polonią Warszawa odwołany

Nie dojdzie do skutku zaplanowany na najbliższą sobotę 31 października mecz GKS-u Wikielec z Polonią Warszawa. Powodem odwołania spotkania jest zagrożenie epidemiczne w drużynie naszych rywali. Nowy termin nie jest jeszcze znany - poinformujemy, jak tylko zostanie ustalony.

Komplet zwycięstw młodzików daje pewny awans do Ekstraklasy!

Wiosną młodzicy trenera Remigiusza Sobocińskiego zagrają w Ekstraklasie. Właśnie zakończyli bardzo udaną rundę jesienną I ligi - komplet sześciu zwycięstw i bilans bramkowy 54:6. Na zakończenie jesieni młoda Gieksa pokonała Motor Lubawa 7:0 (4:0). Sześć goli zdobył Bartosz Wajner!

Pewne zwycięstwo w decydującym meczu i awans trampkarzy do I ligi [ZDJĘCIA]

Trampkarze Gieksy pewnie zrewanżowali się za porażkę w Zalewie i pokonali u siebie Ewingi 11:4 (4:2). To był ostatni mecz rundy jesiennej dający drużynie trenera Patryka Wodzickiego awans do I ligi! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego meczu, autorstwa Piotra Buchalskiego.

2:1 w Tomaszowie Mazowieckim i seria wyjazdowych porażek przerwana

To są dla nas pierwsze wyjazdowe punkty w tym sezonie. Po trafieniach Michała Jankowskiego i Sebastiana Szypulskiego wygrywamy z Lechią Tomaszów Mazowiecki 2:1 (1:0) i przywozimy do domu komplet cennych punktów. Teraz przed nami trzy z rzędu mecze u siebie.

Mecz z rezerwami Jagiellonii przełożony na 4 listopada

Nie odbędzie się zaplanowany na najbliższą sobotę mecz III ligi pomiędzy GKS-em Wikielec a rezerwami Jagiellonii Białystok. Spotkanie zostało odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego w drużynie naszych rywali.

Kolejne pewne zwycięstwo trampkarzy - 13:2 z Unią Susz

Trampkarze trenera Patryka Wodzickiego zanotowali kolejne pewne ligowe zwycięstwo. Tym razem pokonali u siebie Unię Susz 13:2 (5:0). Młoda Gieksa nadal jest liderem tabeli i wszystko wskazuje na to, że o awansie do I ligi zadecyduje ostatnia kolejka (25.10) z Ewingami Zalewo.

Juniorzy młodsi zwyciężyli 5:1 i awansowali do I ligi

Przekonującym zwycięstwem 5:1 (3:1) zakończyli rundę jesienną juniorzy młodsi GKS-u Wikielec. Drużyna trenera Mariusza Śliżewskiego zapewniła sobie pierwsze miejsce w tabeli II ligi, dzięki czemu wiosną zagra w I lidze wojewódzkiej.

Na wyjazdach bez zmian. Przegrywamy w Radomsku 0:2

To jest już nasza piąta wyjazdowa porażka z rzędu. Plus jest taki, że w poprzednich meczach przegrywaliśmy wyżej, minus - pierwszy raz na terenie rywala nic nie strzeliliśmy. W 10. kolejce GKS Wikielec uległ RKS-owi Radomsko 0:2 (0:0). Bramki dla gospodarzy zdobyli Maksim Kventsar i Daniel Kraska.

GKS Wikielec kadra III ligia 2020/21

WIKIELECTV - SUBSKRYBUJ NA YOUTUBE

WikielecTV

NASI SPONSORZY I PARTNERZY