WikielecTV: Skrót meczu z Pelikanem Łowicz (0:2)

Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych momentów oraz wszystkich bramek z meczu z Pelikanem Łowicz. Wygrywamy i nadal pozostajemy na 14 miejscu w tabeli z dwoma punktami przewagi nad strefą spadkową. Materiał WikielecTV.

Wygrana z Pelikanem Łowicz w dobrym stylu

W dobrym stylu wywozimy z Łowicza bardzo cenne trzy punkty. Po niemrawej pierwszej połowie w drugiej zagraliśmy w końcu swoją piłkę z zaangażowaniem, determinacją, walecznością i dobrą taktyką. To wszystko złożyło się na dwie bramki w wykonaniu Michała Jankowskiego i Macieja Serbintowicza. Cieszy fakt zagrania spotkania na zero z tyłu.

Zapowiedź meczu z Pelikanem Łowicz [LINK DO RELACJI LIVE]

W sobotę 8 maja wracamy do ligowych zmagań, gdzie na wyjeździe zmierzymy się z Pelikanem Łowicz. Będzie to 2 z 5 wyjazdów jakie nas zespół zagra przez najbliższy czas.

Olimpia Olsztynek rywalem w 1/2 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski

Dziś rozlosowano pary 1/2 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Nasza drużyna podejmie na wyjeździe Olimpię Olsztynek zajmującą ostatnie miejsce w tabeli w forBET IV lidze. Mecze półfinałowe zaplanowane są na 19 maja.

Jak strzela Filip Wójcik w meczu z Mrągowią Mrągowo

Zapraszamy do obejrzenia efektownych bramek w wykonaniu Filipa Wójcika w meczu z Mrągowią Mrągowo. Materiał WikielecTV.

WikielecTV: Skrót meczu z Mrągowią Mrągowo (4:4, 6:7 karne)

Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych momentów oraz wszystkich bramek i karnych z meczu z Mrągowią Mrągowo. Materiał WikielecTV.

Wygrywamy po rzutach karnych w 1/4 WPP

Po rzutach karnych wygrywamy mecz z Mrągowią Mrągowo (4:4, 6-7 karne). Prowadziliśmy 0:3 po dwóch świetnych bramkach Filipa Wójcika i jednym trafieniu Patryka Szczepańskiego. Mecz wydawał się przesądzony jednak nic bardziej mylnego. Tracimy trzy bramki w przeciągu 30 minut, a ostatnią tracimy w doliczonym czasie gry.

Zapowiedź meczu z Mrągowią Mrągowo [LINK DO RELACJI LIVE]

Będzie to jeden z pięciu wyjazdów jakie nas czekają w maju. Zaczynamy serię od meczu 1/4 finału WPP z Mrągowią Mrągowo, który zagramy 5 maja, a kończymy na meczu rozegranym 22 maja z KS Kutno. Będzie to pracowity maj, gdzie łącznie rozegramy 6 spotkań. Po serii 5 wyjazdowych meczy 29 maja zagramy u siebie z Błonianką Błonie.

GKS Wikielec kadra III ligia 2020/21

WIKIELECTV - SUBSKRYBUJ NA YOUTUBE

WikielecTV

NASI SPONSORZY I PARTNERZY