Akredytacje dziennikarskie na sezon 2023/24

Akredytacje dziennikarskie na sezon 2023/24

Zapraszamy dziennikarzy i przedstawicieli mediów do składania wniosków o wydanie akredytacji na mecze z udziałem drużyny GKS Wikielec w sezonie 2023/24 III ligi gr. I oraz Pucharu Polski. W artykule prezentujemy zasady przyznawania akredytacji.

AKREDYTACJE DZIENNIKARSKIE

GKS WIKIELEC | SEZON 2023/24

 

  1. Akredytacje dziennikarskie przyznawane są na mecze rozgrywane na Stadionie Gminnym w Wikielcu z udziałem drużyny GKS Wikielec w roli gospodarza.
  2. Akredytacje przyznawane są na cały sezon 2023/24 III ligi gr. I oraz Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski i Fortuna Pucharu Polski.
  3. Wniosek o przyznanie akredytacji należy złożyć za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Wniosek powinien być złożony najpóźniej do godz. 12:00 w dniu poprzedzającym dzień rozegrania meczu GKS-u Wikielec w roli gospodarza, w przeciwnym wypadku Klub nie gwarantuje przyznania akredytacji na najbliższy mecz.
  5. O przyznaniu akredytacji Klub poinformuje w wiadomości zwrotnej.
  6. Identyfikator i smycz będą do odbioru w dniu meczu w kasie przy parkingu Stadionu; materiały pozostają własnością dziennikarza; nie trzeba ich zwracać.
  7. Identyfikator należy posiadać w trakcie trwania całego sezonu, w przeciwnym wypadku osoba upoważniona nie zostanie wpuszczona na Stadion.
  8. We wniosku o akredytację należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przyznania akredytacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu przyznania akredytacji na mecze z udziałem drużyny GKS Wikielec w roli gospodarza w sezonie 2023/24 III ligi gr. I oraz Pucharu Polski (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Zobacz także: