WPP: Zmiana godziny meczu z Mamrami Giżycko

O godz. 17:00, czyli dwie godziny później niż pierwotnie planowano, rozpocznie się nasz środowy mecz 1/8 finału Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Na wyjeździe zmierzymy się z Mamrami Giżycko.

Godzina rozpoczęcia meczu Mamry Giżycko - GKS Wikielec została przesunięta z 15:00 na 17:00 na wniosek gospodarzy. Spotkanie zaplanowano na środę 20 marca. Tego dnia odbędzie się także drugi nierozegrany jeszcze mecz 1/8 finału WPP: MKS Działdowo (Klasa okręgowa) - Concordia Elbląg (III liga).

Przypomnijmy, że do rozegrania tego etapu pucharowych rozgrywek wyznaczono dwa terminy: 2/3 oraz 20 marca 2024. W drugim terminie swoje mecze zagrają drużyny z III ligi, które w pierwszym terminie rozgrywały mecze ligowe. Wszystkie pozostałe drużyny uczestniczące nadal w rozgrywkach WPP zagrały w pierwszym terminie. Oto pary i wyniki wszystkich spotkań 1/8 finału WPP na Warmii i Mazurach:

• Wałsza Pieniężno (Klasa Okręgowa) 0:2 Start Nidzica (KO)
  • Warmia Wrzesina (A klasa) 0:6 Pisa Primavera Barczewo (KO)
  • Warmia Olsztyn (KO) 1:8 Tęcza Biskupiec (forBET IV liga)
  • Orzeł Czerwonka (A) 0:5 Znicz Biała Piska (IV)
  • Mamry Giżycko (IV) - GKS Wikielec (III liga) [20 marca, godz. 17:00]
  • Iskra Narzym (KO) 3:5 (po dogrywce) Polonia Lidzbark Warmiński (IV)
  • Olimpia Olsztynek (IV) 0:1 (po dogrywce) Constract Lubawa (IV)
  • MKS Działdowo (KO) - Concordia Elbląg (III) [20 marca, godz. 15:00]