Kryzys trwa. W Legionowie przegrywamy 0:4

Porażką 0:4 (0:2) zakończył się nasz sobotni wyjazdowy mecz z Legionovią Legionowo. Była to nasza trzecia z rzędu (wliczając puchar) porażka na terenie rywala w ciągu ostatnich 10 dni. W tym czasie straciliśmy 10 bramek, a strzeliliśmy tylko jedną.

Legionovia Legionowo - GKS Wikielec 4:0 (2:0)

Radionov 12, 35, Biegański 71, Mitura 90

Żółte kartki: Zaklika, Nakrosius - Szypulski, Filipczyk

Żółtą kartką ukarany został także Mariusz Sroka, trener bramkarzy GKS-u Wikielec.

Legionovia: Brudnicki, Krajewski, Zaklika, Basiuk (46 Górski), Biegański (89 Grochowski), Schwartzman, Wojdyga, Radionov (78 Mitura), Nakrosius, Sonnenberg, Fabiszewski (66 Chudy)

GKS Wikielec: Rutkowski, Filipczyk (53 Jankowski), Jajkowski, Kacperek, Jackowski (60 Sobotka), Szypulski, Otręba, Kirss (53 Kordykiewicz), Szmydt (71 Rosoliński), Kondracki, Kalisz (60 Kuciński)

W 76 minucie Patryk Rosoliński (GKS Wikielec) z powodu kontuzji musiał opuścić murawę. Od tego momentu GKS grał w osłabieniu.

Skład sędziowski: Konrad Gąsiorowski (sędzia główny), Filip Ścioch (sędzia asystent nr 1), Adrian Jesionek (sędzia asystent nr 2)

W 28. kolejce GKS Wikielec zagra u siebie z rezerwami Jagiellonii Białystok. Mecz odbędzie się w sobotę 4 maja o godz. 16:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu.