WPP: Przed meczem z Mamrami Giżycko [RELACJA LIVE]

WPP: Przed meczem z Mamrami Giżycko [RELACJA LIVE]

Już w środę 20 marca rozegramy kolejny mecz o stawkę. Tym razem zmierzymy się z IV-ligowymi Mamrami Giżycko w ramach 1/8 finału Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Spotkanie będzie transmitowane na żywo na kanale YouTube WMZPN TV. Początek o godz. 17:00. Link publikujemy w artykule.

W drodze do 1/8 finału Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski zarówno Mamry Giżycko, jak i GKS Wikielec rozegrały po trzy mecze.

Ekipa trenera Marka Radzewicza pucharowe zmagania rozpoczęła od meczu z ligowym rywalem - Granicą Kętrzyn. Po golach Pawła Draźby i Michała Świderskiego giżycczanie zwyciężyli 2:0. Co ciekawe, w środę na murawie nie zobaczymy obu wymienionych strzelców, bowiem zimą zasilili szeregi Znicza Biała Piska. Ich śladami poszedł także doświadczony Arkadiusz Mroczkowski.

W kolejnych dwóch rundach Mamry trafiły na ekipy z I grupy Klasy okręgowej: Victorię Bartoszyce i Śniardwy Orzysz. Oba te spotkania IV-ligowcy pewnie wygrali, odpowiednio 4:0 i 5:0.

Droga GKS-u Wikielec do obecnej fazy rozgrywek WPP: 12:0 z LZS Frednowy (A klasa), 3:2 z Jeziorakiem Iława (IV liga) oraz 3:1 z Sokołem Ostróda (Klasa okręgowa).

Mecz 1/8 Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski Mamry Giżycko - GKS Wikielec odbędzie się w środę 20 marca 2024 r. o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim w Giżycku. Spotkanie poprowadzi trójka arbitrów: Marek Kamiński (sędzia główny), Łukasz Sikora (sędzia asystent nr 1), Bartosz Kirycki (sędzia asystent nr 2).

Mecz transmitowany będzie na żywo przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej na kanale YouTube WMZPN TV [KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO TRANSMISJI].

W drugim zaplanowanym na ten sam dzień meczu WPP, MKS Działdowo (Klasa okręgowa) podejmie u siebie III-ligową Concordię Elbląg. Początek spotkania o godz. 15:00.

Zobacz także: