Trampkarze pewnie pokonali rezerwy Olimpii Elbląg

Zwycięstwem 5:1 (2:0) zakończył się niedzielny mecz trampkarzy GKS-u Wikielec z Olimpią II Elbląg. Dwie bramki zdobył dla nas Antonio Przeradzki, a po jednej dorzucili Oliwier i Alan Łukwińscy oraz Michał Albowicz.

Po tym zwycięstwie młoda Gieksa zajmuje 2. miejsce w tabeli I ligi wojewódzkiej C1 Trampkarz Grupa 2. Drużyna trenera Piotra Kacperka dotychczas zgromadziła 4 punkty, a oprócz opisywanego zwycięstwa zremisowała także na wyjeździe z Sokołem Ostróda 4:4 i ulegał u siebie Motorowi Lubawa 0:2.

W następnej kolejce trampkarze GKS-u grają na wyjeździe z Polonią Pasłęk. Mecz odbędzie się w niedzielę 5 maja o godz. 10:00.

Zapraszamy na naszego Facebooka i Instagrama - tam znajdziecie zdjęcia i filmy z tego meczu.