Wyszarpujemy zwycięstwo w ostatniej akcji meczu!

Niezwykle ważne trzy punkty zdobyliśmy w środowym meczu z Olimpią Zambrów. O zwycięstwo nie było łatwo, a na słowa uznania zasługują bramkarze obu drużyn, którzy po kilka razy ratowali swoje ekipy przed utratą gola. Ostatecznie to my zdołaliśmy umieścić futbolówkę w bramce rywali - dokonał tego w ostatniej akcji meczu Piotr Kacperek, który idealnie wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Jajkowskiego. Gola już teraz obejrzycie na naszym Instagramie, a niebawem także w skrócie na kanale WikielecTV na YouTube.

GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 1:0 (0:0)

Kacperek 90

Żółte kartki: Krasouski, Kuciński, Jajkowski - Radecki

GKS Wikielec: Rutkowski, Jankowski, Jajkowski, Kacperek, Krasouski, Kuciński, Szmydt (50 Kirss), Jackowski (46 Sobotka), Otręba, Kondracki, Kalisz (50 Kordykiewicz)

Olimpia: Przybylak, Wybraniec, Parobczyk (88 Wojciechowski), Romanowicz (80 Ciborowski), Draspa (78 Gojko), Malinowski, Radecki, Bayer, Korczak, Gościniarek, Szatała (88 Jarzębski)

Skład sędziowski: Radosław Trochimiuk (sędzia główny), Kamil Sekuna (sędzia asystent nr 1), Ursyn Smacki (sędzia asystent nr 2)

W 31. kolejce III ligi gr. I gramy na wyjeździe z rezerwami Legii Warszawa. Mecz został zaplanowany na sobotę 18 maja godz. 12:00.