Runda wstępna WPP: Z OHI Frednowy gramy u siebie

Runda wstępna WPP: Z OHI Frednowy gramy u siebie

Mecz rundy wstępnej Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski pomiędzy OHI Frednowy, a GKS-em Wikielec odbędzie się w Wikielcu - uzgodniły między sobą kluby. Spotkanie zostanie rozegrane w środę 26 lipca o godz. 18:00.

Runda wstępna Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski, inaugurująca sezon 2023/24 tych rozgrywek, została zaplanowana na weekend 29/30 lipca 2023 r. W losowaniu par pucharowych przeprowadzonym przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej GKS Wikielec trafił na grający w A klasie zespół OHI Frednowy. Zgodnie z regulaminem mecz powinien odbyć się na boisku drużyny niżej sklasyfikowanej, czyli we Frednowach.

Ostatecznie jednak spotkanie odbędzie się kilka dni przed oficjalnym terminem - w środę 26 lipca o godz. 18:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu. To nasz klub zwrócił się do OHI Frednowy z prośbą o zmianę terminu z uwagi na zaplanowany na 29 lipca sparing z beniaminkiem III ligi - Elaną Toruń. Nasi rywale zgodzili się na proponowany termin, a dodatkowo kluby uzgodniły, że mecz odbędzie się w Wikielcu. Klubowi z Frednowych serdecznie dziękujemy za przychylność.

Mecz pucharowy z OHI Frednowy będzie biletowany na takich samych zasadach, jak dotychczas. Cena biletu wstępu to 10 zł.

Zobacz także: