OBÓZ ŁOMNICA #6 SPARING I WIZYTA W KARPACZU

Czwartek rozpoczął się od meczu z Miedzią II Legnica, z którą wygraliśmy 3:0 po dwóch bramkach Michała Jankowskiego i jednej Kacpra Żarejko.

GKS Wikielec: zawodnik testowany- Żarejko, Rytelewski, Kacperek, Sz.Jajkowski, M.Jajkowski, Otręba, Jankowski, Suchocki, zawodnik testowany, zawodnik testowany
Rezerwa: Janiszek, Żukowski, Górski, Jońca, zawodnik testowany x4

Miedź II Legnica (1 połowa): Madaliński- Jablonka, Bartczak, Rajnisz, Wysiński, Żarkowski, Frankline, Omuru, Fraska, Kwolek, Emanuel.
Miedź II Legnica (2 połowa): Kapica- Basta, Pisula, Rozmus, Kokociński, Trawiński, Siedlecki, Kowalski, Matuszak, Kwartnik, Madej.

Po obiedzie drużyna wyjechała na dwugodzinny wypad do Karpacza, by jeszcze bardziej się zintegrować.
A już jutro czeka nas ostatni dzień obozu zakończymy go meczem ze Śląskiem Wrocław CLJ U18. Mecz odbędzie się o godz. 10:00. Po meczu zespół od razu wyrusza w drogę powrotną do domu.