Maddox Sobociński wypożyczony z Legii Warszawa

19-letni ofensywny pomocnik Maddox Sobociński dołączył do drużyny GKS-u Wikielec. Nasz wychowanek, syn wieloletniego zawodnika pierwsze drużyny oraz trenera grup młodzieżowych Gieksy Remigiusza Sobocińskiego, został wypożyczony na rok z Legii Warszawa.

Maddox Sobociński zaczął swoją piłkarską przygodę w Wikielcu i przez wiele lat reprezentował nasze drużyny młodzieżowe. W Legii Warszawa, skąd wrócił do Gieksy na zasadzie wypożyczenia, jest od 2019 roku.

W minionym sezonie Sobociński jr występował głównie w drużynie Legii grającej w Centralnej Lidze Juniorów do lat 19, ale zaliczył też kilka występów w rezerwach stołecznego klubu grających w III lidze. Maddox zagrał w czterech meczach ligowych, w Pucharze Polski przeciwko Wiśle Kraków, a także - jak podaje serwis Legia.net - w dwóch spotkaniach Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Witamy ponownie w Gieksie i życzymy Ci wielu sukcesów Maddox!