Poważna kontuzja Maddoxa Sobocińskiego. MADI WRÓCISZ SILNIEJSZY!

Smutne wieści z obozu Gieksy. W poprzedniej kolejce w meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki Maddox Sobociński doznał poważnego urazu - zerwał więzadła krzyżowe przednie i poboczne lewego kolana. Madi pamiętaj, że jesteśmy z Tobą! Wrócisz silniejszy, czekamy na Ciebie!

Maddox Sobociński uległ kontuzji w meczu 22. kolejki przeciwko Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Murawę opuścił w 78 minucie, ale wtedy nikt nie przypuszczał jeszcze, że uraz jest aż tak poważny. We wtorek diagnoza lekarska była druzgocąca - zerwanie więzadeł krzyżowych przednich i pobocznych w lewym kolanie.

Już w najbliższy czwartek w Poznaniu Madi przejdzie operację rekonstrukcji więzadeł. Po tym jak rany się zagoją Maddox będzie mógł rozpocząć długotrwałą rehabilitację. Szacuje się, że do grania w piłkę wróci za 8-10 miesięcy.

Maddox Sobociński jest naszym wychowankiem, który w 2019 roku przeniósł się do Akademii Legii Warszawa. To właśnie ze stołecznego klubu znów wrócił do Gieksy - przed rozpoczęciem tego sezonu został wypożyczony na rok. Maddox ma 19 lat i gra na pozycji pomocnika.

W dzisiejszym (30 marca 2024) meczu z ŁKS-em Łomża nasza drużyna wyszła na murawę w koszulkach mających dać otuchę Maddoxowi - MADI WRÓCISZ SILNIEJSZY!

Madi jesteśmy z Tobą! Życzymy Ci dużo wytrwałości i pamiętaj, że czekamy na Ciebie!