Zapowiedź meczu ze Zniczem Biała Piska [LINK DO RELACJI LIVE]

Zapowiedź meczu ze Zniczem Biała Piska [LINK DO RELACJI LIVE]

W sobotę 17 września o godz. 16:00 w ramach 7 kolejki zagramy u siebie ze Zniczem Biała Piska. Będzie to jeden z dwóch hitów kolejki.

Znicz to z pewnością jeden z kandydatów w walce o powrót do III ligi. Po 6 kolejkach zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 11 punktów (3 wygrane, 2 remisy i 1 porażka). W ostatniej kolejce Znicz odniósł pierwszej porażki niespodziewanie u siebie z beniaminkiem Romintą Gołdap 3:1. Jedynego gola w tym meczu dla gospodarzy strzelił Dawid Pietkiewicz, który popisał się pięknym strzałem z dystansu. W poprzednim sezonie jeszcze wtedy na boiskach III ligi zmierzyliśmy się dwukrotnie ze Zniczem. Na wyjeździe wygraliśmy 2:1, a u siebie zremisowaliśmy 1:1. Najlepszymi strzelcami z w drużynie z Białej Piskiej są Bartosz Giełażyn i Dawid Pietkiewicz z 4 bramkami na koncie.

GKS Wikielec po ostatniej wygranej na wyjeździe z Tęczą Biskupiec przesunęła się na 2 miejsce w tabeli z dorobkiem 13 punktów i stratą 2 oczek do pozycji lidera. Nikt nie pauzuje za kartki i trener Damian Jarzembowski będzie miał do dyspozycji aktualnie wszystkich dostępnych zawodników. Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Arai Kentaro z 4 bramkami.

Sędziowie: K.Żmijewski (sędzia główny), K.Sasin (asystent nr 1), J.Dąbrowski (asystent nr 2).

NA ŻYWO: Mecz będzie można obejrzeć poprzez płatną transmisję (tutaj link zakup dostęp do transmisji).

UWAGA! Aby zalogować się do transmisji prosimy wpisać na stronie wydarzenia e-mail oraz hasło podane podczas zakupu transmisji.

Zobacz także: