Zapowiedź meczu z Tęczą Biskupiec

W sobotę 10 września o godz. 16:00 w ramach 6 kolejki zagramy na wyjeździe z Tęczą Biskupiec.

Tęcza była uważana za jednego z kandydatów w walce o awans do III ligi. Niestety Tęcza w obecnym sezonie zawodzi i zajmuje odległe 14 miejsce. W pięciu spotkaniach (1 wygrana, 1 remis i 3 porażki). W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe beniaminka 2:0 po golach Patryka Burzyńskiego i Adriana Podgórskiego. Po raz ostatni z Tęczą zagraliśmy w sezonie 2019/20 kiedy to wygraliśmy na wyjeździe 3:1.

GKS Wikielec po ostatniej wygranej z Polonią Lidzbark Warm. przesuwa się na 3 miejsce w tabeli z 2 punktami straty do lidera. Nikt nie pauzuje za kartki i trener Damian Jarzembowski będzie miał do dyspozycji aktualnie wszystkich dostępnych zawodników. Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Arai Kentaro z 4 bramkami.

Sędziowie: Ł.Dobrzyński (sędzia główny), K.Sasin (asystent nr 1), K.Pawelczyk (asystent nr 2).