Zapowiedź meczu z RKS Radomsko [LINK DO RELACJI LIVE]

W sobotę 5 czerwca o godz. 13:00 rozegramy kolejny mecz u siebie tym razem z RKS Radomsko. Będzie to następne spotkanie o wyjście ze strefy spadkowej. Do najbliższego przeciwnika tracimy jedynie dwa punkty, co z kolei przy ewentualnej wygranej przeskoczymy drużynę z Radomska w tabeli. Na kanale WikielecTV na platformie YouTube planujemy przeprowadzić transmisję live z tego spotkania.

RKS to obecnie 14 drużyna w tabeli z 42 punktami. W ostatnich trzech spotkaniach RKS wygrał dwa spotkania i ostatni mecz zremisował 2:2 u siebie z Lechią Tomaszów Mazowiecki, z którą zagramy za tydzień. Z tego co wiemy to raczej nikt nie pauzuje za kartki, więc nasz rywal zagra w najmocniejszym zestawieniu. Najlepszym strzelcem drużyny jest Rafał Babul z 10 bramkami w lidze.

GKS Wikielec ostatnie dwa swoje mecze przegrał po 1:0. Będzie to doskonała okazja by zwyciężyć przed własną publicznością po ostatniej porażce u siebie z Błonianką Błonie. Do zespołu po pauzie za kartki wracają Filip Wójcik i Michał Bartkowski. Najlepszym strzelcem GKS-u na ligowych boiskach jest Michał Jankowski z 17 bramkami.

NA ŻYWO: Na kanale YouTube planowana jest transmisję live z tego spotkania. Kliknij, aby przejść na transmisję.

Zdjęcie: rksradomsko.pl