Zapowiedź meczu z Motorem Lubawa

W sobotę 5 listopada o godz. 13:00 w ramach 14 kolejki zagramy u siebie pierwszy mecz derbowy z Motorem Lubawa.

Motor to obecnie 11 drużyna w lidze. Po 13 kolejkach lubawianie mają na swoim koncie 14 punktów (3 wygrane, 3 remisy i 5 porażek) i bilansem bramkowym 22-31. W ostatnim meczu drużyna z Lubawy przegrała u siebie z Romintą Gołdap 4:3. Najlepszym strzelcem w drużynie z Lubawy jest Kacper Nawrocki z 6 bramkami na koncie.

GKS Wikielec w ostatniej kolejce wygrał nie bez problemów i zdecydowanie z gorszym dniem z ostatnią drużyną 3:2. Nikt nie pauzuje za kartki i trener Damian Jarzembowski będzie miał do dyspozycji aktualnie wszystkich dostępnych zawodników. Ostatni raz z Motorem Lubawa Gieksa grała w lidze po raz ostatni w sezonie 2019/20 (wygrana 3:2 na wyjeździe). Najlepszym strzelcem w Gieksie jest Arai Kentaro z 10 bramkami w sezonie.

Sędziowie: K.Żmijewski (sędzia główny), M.Krakowiak (asystent nr 1), K.Adamski (asystent nr 2).

Przed ligowym meczem na murawę wyjdzie Drużyna Dobrych Serc oraz Drużyna Przyjaciół Wójta. Przed nami wydarzenie pod hasłem „Gramy i pomagamy”. Więcej informacji (tutaj).