Zapowiedź meczu w 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski

Już w najbliższy wtorek (5 kwietnia) zagramy w 1/8 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski, a naszym przeciwnikiem będzie lider tabeli klasy B, grupy Warmińsko-Mazurskiej- Dąb Kadyny.

W I i II rundzie pucharowej piłkarze GKS-u Wikielec zanotowali pewne zwycięstwa, 0:2 z Drwęcą Nowe Miasto Lubawskie i 0:6  LZS Frednowy. Kolejny mecz również zapowiada się emocjonująco i liczymy na dobre spotkanie z korzystnym wynikiem dla naszej drużyny. Rozegrany  zostanie na boisku przeciwnika, który do tej pory w ligowych rozgrywkach klasy B wywalczył komplet dziewięciu zwycięstw. Nasz obecny rywal również w Pucharze Polski zanotował cenne wygrane, pokonując dotychczasowych rywali wysokimi wynikami. Piłkarze Gieksy mieli dodatkowe kilka dni na regenerację i odpoczynek, gdyż zaplanowany na 2 kwietnia wyjazdowy mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki nie odbył się z powodu złego stanu boiska (spadł śnieg).

Mecz rozpocznie się o godz. 16:00. Sędzią głównym spotkania będzie pan Krzysztof Kapela.