Koniec pucharowej przygody. Przegrywamy z Concordią 1:3 (1:3)

Na ćwierćfinale zakończyliśmy swój udział w tegorocznych rozgrywkach Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski. Mecz z Concordią Elbląg przegraliśmy 1:3 i to nasi rywale zagrają w kolejnej rundzie - zmierzą się na wyjeździe ze Startem Nidzica.

Concordia Elbląg - GKS Wikielec 1:3 (1:3)

Sionkowski 25, 36, Bukacki 31 - Szypulski 38 (k)

Żółte kartki: Makarski, Augusto, Jakubowski, Staniak, Sionkowski

Czerwona kartka: Makarski 77 (Concordia, za dwie żółte)

Concordia: Manikowski, Staniak, Jakubowski, Drewek (80 Kaczorowski), Bukacki, Augusto (73 Maćkowski), Makarski, Danowski (89 Czerniec), Nowicki (46 Rękawek), Sionkowski, Noworyta (85 Van Ieperen)

GKS Wikielec: Leśniewski, Jackowski (46 Jankowski), Kacperek, Krasouski, Filipczyk (75 Dąbrowski), Otręba (81 Bojar), Szypulski, Kuciński (58 Rosoliński), Szmydt (63 Sobotka), Kondracki (75 Kirss), Kordykiewicz

Skład sędziowski: Damian Krumplewski (sędzia główny), Krzysztof Sasin (sędzia asystent nr 1), Daniel Chrostek (sędzia asystent nr 2)

W półfinale Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski zmierzą się Start Nidzica z Concordią Elbląg i Tęcza Biskupiec ze Zniczem Biała Piska. Mecze zaplanowane są na środę 29 maja.

Kolejny mecz o stawkę GKS Wikielec rozegra w sobotę 20 kwietnia. Tego dnia o godz. 17:00 w ramach 26. kolejki III ligi gr. I podopieczni trenera Damiana Jarzembowskiego zmierzą się na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki.