Wygrywamy po rzutach karnych w 1/4 WPP

Po rzutach karnych wygrywamy mecz z Mrągowią Mrągowo (4:4, 6-7 karne). Prowadziliśmy 0:3 po dwóch świetnych bramkach Filipa Wójcika i jednym trafieniu Patryka Szczepańskiego. Mecz wydawał się przesądzony jednak nic bardziej mylnego. Tracimy trzy bramki w przeciągu 30 minut, a ostatnią tracimy w doliczonym czasie gry.

Dogrywka zaczęła się bardzo źle. Brak koncentracji i po pierwszej akcji przegrywamy 4:3 bramkę strzelił Mahamadou Bah. Drużyna pokazała charakter i 112 min Michał Bartkowski doprowadza do wyrównania. Wygrywamy w karnych 6-7. Ostatecznie mecz kończyliśmy w dziesięciu po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwoną kartkę w 113 minucie dostał Hubert Otręba.

Mrągowia Mrągowo - GKS Wikielec 3:3 (0:2) po dogr. 4:4 (6-7 karne)
Abramczyk 63, Skrzęta 78,90, Bah 90 - Wójcik 15,31, Szczepański 61, Bartkowski 112

6:7 Bah (bramkarz broni)

GKS Wikielec: Wojno (118 Wieczerzak)- Sz. Jajkowski, Otręba, M. Jajkowski, Serbintowicz (68 Jankowski), Grzybowski, Zaroślak (56 Szczepański), Wójcik, Wacławski, Sobociński (60 Bartkowski), Modrzewski (68 Rosoliński).

Mrągowia: Orzeł- Michałowski (46 Wypniewski), Glinka (46 Chmielewski), Skrzęta, Bah, Barszczewski (86 Gołębiowski), Kosek (75 Bojarowski), Bognacki, Błędowski, Abramczyk, Kudlak (96 Żęgota)

Żółte kartki: Abramczyk, Błędowski - Otręba, Zaroślak, Wójcik, Szczepański, Bartkowski
Czerwona kartka: Otręba (2 żółte kartki)

Skład sędziowski: Kamil Żmijewski (sędzia główny), Michał Pereszczako (sędzia asystent nr 1), Damian Sadowski (sędzia asystent nr 2) - Warmińsko-Mazurski ZPN

Już dziś będzie można obejrzeć skrót oraz karne z tego spotkania.

W kolejnym meczu zagramy na wyjeździe z Pelikanem Łowicz. Mecz odbędzie się 8 maja (sobota) o godz. 18:00. Będzie to drugi z serii pięciu wyjazdów jakie nas czekają w maju.