Przed meczem z Victorią Sulejówek

Przed meczem z Victorią Sulejówek

Nasi najbliżsi rywale wiosną tego roku rozegrali sześć ligowych meczów, w których zdobyli 5 punktów, z czego tylko dwa na własnym stadionie. Można się więc spodziewać, że Victoria Sulejówek będzie podwójnie zmotywowana, by odnieść pierwsze w tym roku zwycięstwo u siebie. My z kolei dwa poprzednie mecze przegraliśmy i też będziemy chcieli odwrócić niekorzystną passę. W tabeli dzielą nas zaledwie trzy punkty, więc ciężko wskazać jednoznacznie faworyta niedzielnego meczu. Wszystko wskazuje na to, że zapowiada się ciekawy pojedynek. Początek 7 kwietnia o godz. 16.

Miniony rok Victoria Sulejówek zakończyła na 9. miejscu w tabeli i po sześciu tegorocznych meczach nadal jest na tej samej pozycji. Z tą różnicą, że wtedy nad kolejną drużyną miała pięć punktów przewagi, a dziś aż trzy kolejne zespoły (w tym GKS Wikielec) mają do Vikci zaledwie 3 punkty straty.

Rywale odrobili po kilka „oczek”, bowiem obecnie Victoria nie gra tak dobrze, jak w poprzednim roku. W sześciu tegorocznych ligowych meczach zdobyła „tylko” 5 punktów: na wyjeździe pokonała 3:1 Pilicę Białobrzegi, a u siebie zremisowała 1:1 z ŁKS-em Łomża i 0:0 z Unią Skierniewice. Ponadto przegrała z na terenie rywali z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 0:2, z Lechią Tomaszów Mazowiecki 2:3 oraz z Wartą Sieradz 0:3.

W minioną środę ekipa trenera Łukasza Ryczkowskiego rozegrała też mecz w ramach 1/8 finału forBET Mazowieckiego Pucharu Polski. Na tym etapie wygrała 4:0 z grającą w Klasie okręgowej Powiślanką Lipsko.

Mecz 24. kolejki III ligi gr. I Victoria Sulejówek - GKS Wikielec zostanie rozegrany w niedzielę 7 kwietnia o godz. 16:00 na Miejskim Obiekcie Sportowym w Sulejówku. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska: Konrad Gawroński (sędzia główny), Tomasz Chojnacki (sędzia asystent nr 1), Jakub Olejniczak (sędzia asystent nr 2).

Zobacz także: