Przed meczem z rezerwami Jagiellonii Białystok

Jesienią mieliśmy serię trzech ligowych porażek z rzędu, ale potem się podnieśliśmy i zaczęliśmy punktować. Po ostatniej serii niepowodzeń jesteśmy głodni zwycięstwa i w sobotę wychodzimy na murawę pełni wiary w swoje umiejętności. W meczu z Jagiellonią nie odpuścimy nawet na moment i zrobimy wszystko, żeby punkty zostały w Wikielcu. Początek spotkania o godz. 16:00.

W poprzedniej rundzie przywieźliśmy z Białegostoku komplet punktów, a zwycięstwo okrasiliśmy piękną bramką z przewrotki w wykonaniu Tomasza Wacławskiego. Wtedy zwyciężyliśmy 2:1, a bramka „Wacka” ustaliła wynik spotkania. Na 1:0 dla nas gola zdobył z kolei Michał Jankowski.

Obecnie Gieksa i Jaga grają na podobnym poziomie, zresztą w tabeli dzieli nas tylko jeden punkt - na naszą korzyść. W samym 2024 roku obie ekipy zdobyły po 12 punktów, ale należy zauważyć, że w tym okresie Jagiellonia zagrała o jeden mecz mniej.

Najlepszym strzelcem naszych przeciwników jest Brazylijczyk Vinícius Matheus (6 goli), który zresztą jesienią w Białymstoku znalazł drogę do naszej bramki. Z kolei w naszej ekipie w klasyfikacji snajperów przewodzi Oskar Kordykiewicz z 7 trafieniami na koncie.

Mecz 28. kolejki III ligi gr. I GKS Wikielec - Jagiellonia II Białystok zaplanowany został na sobotę 4 maja o godz. 16:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu. Wpadnijcie na stadion i pomóżcie nam zgarnąć pełną pulę!