Paweł Kazimierowski wypożyczony z Olimpii Elbląg

Wychowanek Olimpii Elbląg, 20-letni Paweł Kazimierowski, zagra w zbliżającym się sezonie w barwach GKS-u Wikielec. Popularny „Kazik” trafił do Gieksy na zasadzie wypożyczenia. Może grać zarówno w pomocy, jak i w obronie.

Paweł Kazimierowski urodził się 2 sierpnia 2002 roku w Elblągu. Od początku swojej piłkarskiej przygody związany jest z tamtejszą Olimpią. Z grup młodzieżowych tego klubu trafił do grających w IV lidze rezerw. Na swoim koncie ma także występy w pierwszej drużynie na poziomie II ligi. W minionym sezonie 2022/23 Kazimierowski zagrał w dziewięciu meczach II ligi, raz wyszedł na murawę w podstawowej jedenastce. Na koncie ma także występ w 1/16 Fortuna Pucharu Polski przeciwko KKS-owi Kalisz.

Paweł został wypożyczony do GKS-u Wikielec na rok. Może grać zarówno w obronie, jak również w pomocy. Witamy w drużynie „Kazik”!