Ostatni wyjazd na plus. Motor Lubawa - GKS Wikielec 0:1 (0:0)

Z naszego ostatniego meczu wyjazdowego w sezonie 2022/23 forBET IV ligi przywozimy komplet punktów. Okazji mieliśmy sporo, ale ostatecznie rywalizację z Motorem Lubawa kończymy skromnym wynikiem 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Michał Jankowski skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Alanie Klimku.

Motor Lubawa - GKS Wikielec 0:1 (0:0)

Jankowski 73 (k)

Żółte kartki: Wasiak, P. Sobótka, Fafiński - Filipczyk

Motor: Olejniczak, Fafiński, Zdunek (76 Kuczyński), Tomkiewicz (80 Krzywicki), Modrzewski (63 Kapusta), Zasuwa, Wasiak (75 Nawrocki), Szczepański (46 Szymański), P. Sobótka, B. Sobótka, Ewertowski (63 Skindel)

GKS Wikielec: Rutkowski, Jajkowski, Kacperek, Grzybowski (46 Kotarba), Jankowski, Jackowski (80 Niedbalski), Otręba, Arai (57 Filipczyk), Rosoliński (57 Dąbrowski), Kordykiewicz (57 Żukowski), Klimek (80 Błaszczyk)

Skład sędziowski: Kamil Żmijewski (sędzia główny), Tomasz Śliwiński (sędzia asystent nr 1), Mateusz Piechotka (sędzia asystent nr 2)

Z forBET IV ligą żegnamy się za tydzień (sobota 17 czerwca, 17:00) meczem u siebie z Jeziorakiem Iława. Następnie mamy dwa tygodnie przerwy i 3 lipca rozpoczynamy przygotowania do sezonu 2023/24 III ligi grupy I.