Ostatni sparing przed ligą na plus. Wygrywamy z DKS-em 2:0

Kończymy okres przygotowawczy i skupiamy się już tylko na lidze. W ostatnim sparingu tej zimy pokonaliśmy DKS Dobre Miasto 2:0 (2:0). Obie bramki padły na samym początku meczu a ich autorami byli Maddox Sobociński i Oskar Kordykiewicz. Już za tydzień w sobotę 2 marca zainaugurujemy rundę rewanżową III ligi meczem w Wikielcu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

DKS Dobre Miasto - GKS Wikielec 0:2 (0:2)

Sobociński 5, Kordykiewicz 6

Kadra GKS-u Wikielec na mecz z DKS-em: Rutkowski, Leszczyński - Kacperek, Jajkowski, Jackowski, Krasouski, Bojar, Otręba, Szypulski, Jankowski, Kalisz, Kuciński, Sobociński, Szmydt, Kordykiewicz, Kirss, Dąbrowski, Kondracki

W sparingu nie zagrali Patryk Rosoliński (z powodu choroby) oraz Mateusz Sobotka (z powodu urazu).

Inauguracja rundy wiosennej III ligi gr. I została zaplanowana na sobotę 2 marca. O godz. 14:00 na Stadionie Gminny w Wikielcu zmierzymy się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.