Kacper Nowicki zawodnikiem GKS-u Wikielec

Jest już z nami i nawet wybiera się na niedzielny mecz do Nowego Dworu Mazowieckiego. 21-letni Kacper Nowicki trafił do Gieksy z Cracovii II na zasadzie transferu definitywnego. Witamy w Wikielcu Kacper!

Kacper Nowicki jest ofensywnym pomocnikiem. Pochodzi z Ostródy, gdzie pierwsze piłkarskie kroki stawiał w szkółce Don Bosco. Następnie przez kilka sezonów jako młodzieniec grał w Naki Olsztyn, skąd przeniósł się do grającej w Centralnej Lidze Juniorów Cracovii.

Ostatecznie Nowicki spędził w Krakowie cztery lata, z czego przez trzy ostatnie sezony reprezentował III-ligowe rezerwy klubu z Ekstraklasy. W minionej kampanii 2022/23 Nowicki zagrał w 28 meczach III ligi i trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Na murawie spędził ponad 1200 minut i 14-sto krotnie wychodził na murawę w podstawowym składzie.

Kacper witamy w Wikielcu i życzymy powodzenia!