Harmonogram zimowych sparingów Gieksy

Osiem meczów kontrolnych zaplanował na zimowy okres przygotowawczy Damian Jarzembowski, trener GKS-u Wikielec. Drużyna wznowi treningi w poniedziałek 8 stycznia 2024 i będzie grała sparingi we wszystkie soboty aż do początku marca, na kiedy planowany jest start III ligi.

GKS Wikielec wszystkie swoje mecze sparingowe rozegra na wyjazdach, głównie na boiskach wyznaczonych przez rywali. W ostatnią sobotę stycznia drużynę czekają dwie gry kontrolne, obie w wymiarze 2 x 30 minut. Tego dnia Gieksa zmierzy się z drużynami środka tabeli IV ligi kujawsko-pomorskiej - Lechem Rypin i Tłuchowią Tłochowo. Sparingi odbędą się w Rypinie.

Najsilniejszym rywalem, z jakim zimą zmierzy się GKS, jest II-ligowy Stomil Olsztyn. Poprzeczkę z pewnością bardzo wysoko podniosą także wicelider III ligi gr. II Elana Toruń oraz będący na 3. miejscu w tabeli Zawisza Bydgoszcz.

Na tydzień przed wznowieniem III-ligowych rozgrywek GKS Wikielec zagra w Ostródzie z IV-ligowym DKS-em Dobre Miasto.

Okres przygotowawczy - zima 2024

• 08.01 start okresu przygotowawczego
  • 13.01 Elana Toruń (III liga), wyjazd
  • 20.01 KP Starogard Gdański (III liga), wyjazd