Do awansu potrzebny już tylko jeden punkt. Wygrywamy z Olimpią II Elbląg 4:1 (1:1)

Zwycięstwo pewne, ale wcale nie było łatwo, szczególnie w pierwszej połowie. Najpierw w 26. min. szybką kontrę rozpoczętą przez Filipa Laskowskiego zakończył trafieniem Dominik Kozera i Olimpia wyszła na prowadzenie. Wyrównał w ostatniej akcji pierwszej połowy Piotr Kacperek, który przytomnie zachował się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Rafała Kujawy. W 54. min. prowadzenie dał nam Michał Jankowski wykorzystując podanie Macieja Kotarby. Kwadrans później Jankowski dośrodkował na głowę Patryka Rosolińskiego i było 3:1 dla nas. Wynik meczu w 85. min. ustalił Kentaro Arai wykorzystując rzut karny podyktowany po faulu na Alanie Klimku. Ostatecznie zwyciężyliśmy z rezerwami Olimpii Elbląg 4:1 i brakuje nam już tylko jednego punktu do awansu do III ligi.

Olimpia II Elbląg - GKS Wikielec 1:4 (1:1)

Kozera 26 (asysta Laskowski) - Kacperek 45 (a. Kujawa), Jankowski 54 (a. Kotarba), Rosoliński 68 (a. Jankowski), Arai 85 (k)

Żółte kartki: Laskowski – Arai

Olimpia II: Fidurski, Piróg (46 Gorzycki), Jóźwicki (86 Leszczyński), Kazimierowski (60 Berdyczko), Laskowski, Wierzba, Kasprzykowski (60 Winiarski), Łąpieś (86 Stróżewski), Szantyr (65 Dziurdzia), Łaszak, Kozera

GKS Wikielec: Rutkowski, Jajkowski, Kacperek (73 Żukowski), Kotarba, Jankowski (66 Filipczyk), Jackowski (73 Krasovskiy), Arai, Rosoliński (75 Dąbrowski), Kordykiewicz, Kujawa (70 Grzybowski), Klimek

Skład sędziowski: Łukasz Dobrzyński (sędzia główny), Damian Sadowski (sędzia asystent nr 1), Wojciech Klonowski (sędzia asystent nr 2)