Zapowiedź meczu z Polonią Warszawa [STUDIO I RELACJA LIVE]

Zapowiedź meczu z Polonią Warszawa [STUDIO I RELACJA LIVE]

Przypominamy kibicom i serdecznie zapraszamy na sobotni mecz (4 czerwca, godzina 17:00) z wiceliderem tabeli, Polonią Warszawa. Kolejne mocne wyzwanie dla naszej ekipy w końcówce sezonu.

Czarne koszule mają tylko jedno oczko mniej od Legionovii, która plasuje się na szczycie tabeli, a więc zacięta rywalizacja widoczna jest zarówno w strefie spadkowej, jak i pomiędzy pierwszym i drugim zespołem w lidze. Emocje mamy gwarantowane do ostatniej kolejki!

Polonia Warszawa to klub z tradycjami i wieloma sezonami rozegranymi w ekstraklasie. Jest dwukrotnym Mistrzem Polski i dwukrotnym zdobywcom Pucharu Polski. Po zawirowaniach spadł do niższych lig, oscylując między IV a II ligą.  Aktualnie drużyna odbudowuje się i jest bliska awansu do II ligi. Jednak na przeszkodzie stanie nasz ambitny i mocno zdeterminowany zespół, który również ma o co walczyć. Najbliżsi rywale lubią strzelać bramki i często im się to udaje, a najbardziej bramkostrzelnymi zawodnikami w ich ekipie są: Krystian Pieczara (11 goli), Marcin Kluska (10 goli) i Łukasz Piątek (9 goli). Za kartki w drużynie z Warszawy pauzuje Wojciech Fadecki. Linia obrony Gieksy będzie miała szeroko otwarte oczy dookoła głowy i pełne ręce (a właściwie nogi) roboty, jednak chłopaki wiedzą, co robić i jak sobie poradzić z pressingiem rywala. Nie zapominajmy - teraz każdy walczy o swoje cele i nikt nie odpuści nawet centymetra murawy. W bezpośrednich starciach mamy remis 1:1, w najbliższą sobotę, któraś z ekip wyjdzie na prowadzenie w tej statystyce.

Mecz posędziuje trójka arbitrów z Kujawsko-Pomorskiego ZPN Karol Kobędza (sędzia główny), ) Krzysztof Kaczmarek (sędzia asystent nr 1), Szymon Stypczyński (sędzia asystent nr 2).

Przed spotkaniem GKS Wikielec – Polonia Warszawa zapraszamy Was na studio przedmeczowe, które rozpocznie się od godziny 16:15. (tutaj link zakup dostęp do transmisji)

Zobacz także: