Zapowiedź meczu z Błonianką Błonie [RELACJA LIVE]

W najbliższą sobotę (11 czerwca) rozegramy wyjazdowy mecz z Błonianką Błonie.

Jedziemy z bojowym nastawieniem, bo nasi piłkarze doskonale zdają sobie sprawę, o co toczy się walka. Dobrze widzieć zespół w takiej formie, grający efektywnie, z odpowiednim nastawieniem mentalnym. Pochwały należą się Damianowi Jarzembowskiemu, który poukładał te klocki w całość i dosyć szybko doświadczyliśmy pierwszych efektów jego pracy. W ostatniej kolejce, pokonując Polonię Warszawa 2:1, udowodniliśmy, że nie ma rzeczy niemożliwych i wszystko jest do wygrania. Tylko i aż 3 punkty dzielą nas od bezpiecznego miejsca, które pozwoli na utrzymanie w III lidze, a do końca rozgrywek pozostały tylko dwie kolejki. Nasz najbliższy rywal to mocny i solidny zespół, który zajmuje 5. miejsce w tabeli. Do tej pory nie znaleźliśmy na nich recepty i 3 mecze, które rozegraliśmy między sobą – przegraliśmy, jednak nie były to dotkliwe porażki (1:0, 1:0, 2:1). Podczas spotkania szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na Marcina Szymczaka, który do tej pory zdobył 11 goli dla Błonianki. 8 bramek na swoim koncie ma również Yūdai Miyamoto, tyle samo co Hubert Otręba w naszych szeregach. Ostatnie zwycięstwo nad wiceliderem powinno dać nam wiatru w żagle i więcej wiary w umiejętności każdego piłkarza Gieksy na boisku. Panowie, tylko zwycięstwo!

Warunki przed 37 kolejką, żeby myśleć o dalszej walce o utrzymanie:

1. GKS Wikielec musi wygrać mecz z Błonianką, każdy inny wynik spowoduje spadek do IV ligi.
2. Pilica nie może wygrać najbliższego meczu z KS Kutno.
3. Broń Radom musi przegrać z Ursusem Warszawa
4. Wygrana KS Kutna z Pilicą lub remis obu drużyn przedłuża nam szansę walki o utrzymanie do ostatniej kolejki.

Mecz posędziuje trójka arbitrów z Lubelskiego ZPN Paweł Sitkowski (sędzia główny), ) Piotr Jamrowski (sędzia asystent nr 1), Karol Walczuk-Wałczuk (sędzia asystent nr 2).

Transmisja ze spotkania będzie dostępna na YouTube na kanale Błonanka Tv. (KLIKNIJ TUTAJ)