Z wizytą na treningu: Wreszcie weszliśmy na trawę [ZDJĘCIA]

Po raz pierwszy w tym roku trenowaliśmy na naturalnej nawierzchni. W tym tygodniu na Jajko Arena trenujemy jeszcze dwa razy, a już w sobotę jedziemy do Legionowa wznowić rozgrywki III ligi grupy 1. Transmisja z meczu będzie dostępna w internecie od godziny 13:50. Link do relacji na żywo w artykule.

Na wtorkowych zajęciach trener Wojciech Tarnowski miał do dyspozycji wszystkich zawodników, a indywidualnie trenował tylko Patryk Szczepański. Drużyna najpierw musiała nieco oswoić się z naturalną trawą, z którą w tym roku miała styczność po raz pierwszy. A potem to już podania, rozgrywanie akcji, czy rzuty wolne. Przed sobotnim meczem III ligi GKS Wikielec odbędzie jeszcze dwie jednostki treningowe, obie na Jajko Arena.

NA ŻYWO Legionovia Legionowo - GKS Wikielec (III liga grupa 1)

Rundę zasadniczą III ligi wznawiamy w sobotę 13 marca o godz. 14:00 meczem wyjazdowym z Legionovią Legionowo. Na dziesięć minut przed rozpoczęciem spotkania będzie dostępna transmisja na żywo - telewizja tv.nsk.pl - kliknij.