Wygrywamy z KS Wasilków i mamy jeszcze szansę na utrzymanie

Wygrywamy skromnie 1:0 z KS Wasilków i mamy jeszcze szansę na utrzymanie w III lidze. Jak jest możliwe mimo, że jesteśmy w strefie spadkowej?

Mimo, że zakończył się sezon do końca nie wiemy kto spadnie jako ostatnia drużyna. Wszystko dzięki remisowi Pelikana Łowicz w Aleksandrowie Łódzkim. Jeśli zostanie rozpatrzone pozytywnie nasze odwołanie to właśnie Pelikan Łowicz będzie miał o jeden punkt mniej od nas i będą musieli pożegnać się z boiskami III ligowymi.

Przypomnijmy pismo przez nasz klub jak i WMZPN zostały wysłane w piątek i czekamy na decyzję.

KS Wasilków - GKS Wikielec 0:1 (0:0)
Wójcik 56

GKS Wikielec: Wieczerzak- Sz. Jajkowski (72 Modrzewski), M. Jajkowski, Otręba, Korzeniewski, Kacperek, Rosoliński (46 Szypulski), Szczepański (46 Wacławski), Jankowski, Wójcik (78 Serbintowicz), Bartkowski (72 Grzybowski).

Żółte kartki: Wysocki, Panek, Wojciechowski - Bartkowski

Sędzia: P. Gwiazda Mazowiecki ZPN

Skrót będzie dostępny w poniedziałek.