Wygrywamy w Białymstoku 1:0. Udany debiut trenera Zajączkowskiego

Po trzech porażkach z rzędu wywozimy z Białegostoku bardzo cenne trzy punkty. Dzięki temu wychodzimy ze strefy spadkowej. Ostatni mecz wygraliśmy 9 września u siebie z Legią II Warszawa.

Jagiellonia II Białystok - GKS Wikielec 0:1 (0:0)
0:1 Jankowski 70' (k)

GKS Wikielec: Wieczerzak- Jońca (58' Sz. Jajkowski), Rytelewski, Kacperek, Żarejko, Grzybowski, Rosoliński (65' Błaszak), Jankowski (77' Sergio Cabrajal), M. Jajkowski (65' Święty), Szypulski, Masiak (58' Żukowski).

Jagiellonia II: Abramowicz- Żukowski, Płoszkiewicz, Matus, Kapiński, Kostal, Głowicki, Wojciechowski, Toporkiewicz, Bayer, Bitok.

Żółte kartki: Wojciechowski, Wiktoruk, Kostal (Jagiellonia II) - Jankowski, Masiak, Jońca, Grzybowski, Sergio (GKS)

Sędziowie: Bartosz Banasiak (sędzia główny), Łukasz Siercha (asystent nr 1), Bartłomiej Nowicki (asystent nr 2) - Łódzki ZPN.

W 20 kolejce 26 listopada (piątek) na wyjeździe zagramy ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania o godz. 18:00. Będzie to pierwszy mecz rundy rewanżowej.