WikielecTV: Zobacz wideo prezentację drużyny i poznaj nowych zawodników Gieksy [SEZON 2022/23 WIOSNA]

Przedstawiamy kadrę GKS-u Wikielec na rundę wiosenną forBET IV ligi. Kto przyszedł, kto odszedł oraz wideo prezentacja zespołu i sztabu szkoleniowego - zapraszamy.

Kadra GKS Wikielec - forBET IV liga wiosna sezon 2022/23

21 zawodników będzie liczyła kadra GKS-u Wikielec w rundzie wiosennej forBET IV ligi. Ogólnie pięciu zawodników przybyło, siedmiu odeszło.

Sztab szkoleniowy: Damian Jarzembowski (trener), Mariusz Sroka (trener bramkarzy), Bogdan Nerowski (kierownik drużyny), Michał Licznerski (masażysta)

Bramkarze: Paweł Rutkowski, Maciej Kordalski

Obrońcy: Piotr Kacperek, Mateusz Jajkowski, Paweł Grzybowski, Remigiusz Niedbalski, Jakub Janiszek, Michał Żukowski, Vladislav Krasovskiy, Bartosz Dąbrowski, Eryk Filipczyk, Maciej Kotarba.

Pomocnicy: Michał Jankowski, Patryk Rosoliński, Hubert Otręba, Arai Kentaro, Mateusz Jackowski, Samuel Błaszczyk, Oskar Kordykiewicz.

Napastnicy: Rafał Kujawa, Alan Klimek.

Przybyli: Vladislav Krasovskiy (Dinamo II Mińsk), Bartosz Dąbrowski (Pogoń Prabuty), Oskar Kordykiewicz (Olimpia Elbląg), Eryk Filipczyk (bez klubu), Maciej Kotarba (KS CK Troszyn).

Odeszli: Szymon Jajkowski (Ossa Biskupiec Pom.), Adrian Wasiak (Motor Lubawa), Dmitry Mulkevich (powrót na Białoruś), Ilya Malyshkin (?), Mateusz Zieliński (?), Norbert Rydel (?), Wiktor Preuss (Widzew Łódź)

WikielecTV: Wideo prezentacja drużyny - wiosna sezon 2022/23 - forBET IV ligi