Sześciu zawodników odchodzi z GKS-u Wikielec

W sezonie 2023/24 III ligi na pewno nie zobaczymy sześciu zawodników, którzy dotychczas grali w Gieksie. Serdecznie dziękujemy Wam za pomoc w awansie i godne reprezentowanie barw Wikielca. Życzymy Wam powodzenia w dalszej piłkarskiej przygodzie!

Z GKS-u Wikielec odchodzą: Rafał Kujawa, Paweł Grzybowski, Michał Żukowski, Remigiusz Niedbalski, Jakub Janiszek i Samuel Błaszczyk. Poniżej przedstawiamy sylwetki wszystkich wymienionych graczy.

Rafał Kujawa

Dołączył do nas zimą 2022 roku, gdy graliśmy w III lidze. Wiosną sezonu 2021/22 zagrał w 17 meczach ligowych Gieksy, zdobył 2 bramki i dwukrotnie został ukarany żółtą kartką. Wystąpił także w dwóch meczach Wojewódzkiego Pucharu Polski, w których raz trafił do bramki rywala.

W minionym sezonie forBET IV ligi Kujawa zagrał w 27 meczach, zdobył 10 bramek i raz został ukarany żółtą kartą. Zagrał także w dwóch meczach Wojewódzkiego Pucharu Polski.

Kujawa zagrał też w Wikielcu w całym meczu Fortuna Puchar Polski przeciwko Zagłębiu Sosnowiec.

Łącznie Rafał Kujawa wystąpił w 49 oficjalnych meczach GKS-u Wikielec, w których zdobył 13 bramek.

Paweł Grzybowski

Dołączył do nas zimą 2021 roku, gdy graliśmy w III lidze. Wiosną sezonu 2020/21 zagrał w 15 meczach, w których raz został ukarany żółtą kartką. W ów sezonie zagrał też w dwóch meczach WPP.

W kolejny sezonie 2021/22 III ligi Grzybowski wystąpił w 35 meczach, zdobył jednego gola i czterokrotnie został ukarany żółtą kartką. W tym sezonie wystąpił też w czterech meczach WPP i raz wpisał się na listę strzelców.

W ostatnim sezonie 2022/23 forBET IV ligi Grzybowski zagrał w 19 meczach, w których dwa razy dostał żółtą kartę. Wystąpił też w dwóch meczach pucharowych i został w nich ukarany jednym żółtym kartonikiem.

Łącznie Paweł Grzybowski wystąpił w Gieksie w 76 oficjalnych meczach i zdobył jednego gola.

Michał Żukowski

Do Wikielca trafił przed sezonem 2021/22 III ligi. Wtedy zagrał 20 meczach ligowych, w których zdobył jedną bramkę i raz został ukarany żółtą kartką. W ów sezonie wystąpił też w pięciu meczach WPP, w których raz trafił do bramki rywali.

W minionym sezonie 2022/23 forBET IV ligi Żukowski zagrał w 23 meczach, zdobył 5 bramek i raz został ukarany żółtą kartką.

Łącznie Michał Żukowski zagrał w 43 oficjalnych meczach Gieksy, w których zdobył 7 goli.

Jakub Janiszek

Jest naszym wychowankiem. W minionym sezonie wystąpił w 3 meczach forBET IV ligi. Na boisku spędził łącznie 22 minuty.

Samuel Błaszczyk

Także jest naszym wychowankiem. W minionym sezonie raz pojawił się na boisku w meczu ligowym (15 minut) oraz raz w meczu pucharowym (43 minuty).

Remigiusz Niedbalski

Do Gieksy trafił z Małego Jezioraka Iława przed rozpoczęciem minionego sezonu. W forBET IV lidze zagrał łącznie w 22 meczach. Zagrał też w Wojewódzkim Pucharze Polski przeciwko Concordii Elbląg (28 minut) oraz w Fortuna Pucharze Polski przeciwko Zagłębiu Sosnowiec (wszedł na boisko w samej końcówce spotkania).