Sparingi: Lech Rypin - to będzie nasz ostatni sprawdzian przed ligą

W sobotę o godzinie 14 w Rypinie gramy ostatni sparing w tym 9-cio tygodniowym, zimowym okresie przygotowawczym. Już za tydzień o kolejne III-ligowe punkty będziemy walczyć w Legionowie, potem u siebie gramy z Ursusem Warszawa - niestety bez udziału publiczności.

Lech Rypin jest 13. drużyną IV ligi kujawsko-pomorskiej. W dotychczasowych sparingach spisywał się następująco: 2:2 z Wkrą Żuromin, 0:5 z MKS-em Mława, 2:3 z Jeziorakiem Iława, 5:2 z Sokołem Radomin i 3:1 ze Zdrojem Ciechocinek. Więcej o drużynie z Rypina dowiecie się z ich oficjalnej strony internetowej - kliknij.

Dla GKS-u Wikielec będzie to ostatni sparing przed rozpoczęciem rozgrywek III ligi w tym roku. Najpierw drużyna trenera Wojciecha Tarnowskiego dokończy rundę zasadniczą (pozostały do rozegrania 3 mecze), a następnie rozpocznie się rundą rewanżowa. III liga grupa 1 zostanie podzielona na dwie grupy: mistrzowską (8 najlepszych zespołów rundy zasadniczej) oraz spadkową (pozostałych 14 zespołów).

GKS Wikiele - Terminarz pozostałych meczów rundy zasadniczej III ligi gr 1 sezonu 2020/21

19. kolejka: Legionovia Legionowo - GKS Wikielec (13.03, sob., 14:00)

20. kolejka: GKS Wikielec - Ursus Warszawa (20.03, sob., 13:00)

21. kolejka: Broń Radom - GKS Wikielec (28.03, ndz., 12:00)