Sebastian Szypulski w Jedenastce kolejki tygodnika Piłka Nożna

Nasz pomocnik Sebastian Szypulski został wybrany do Jedenastki 24. kolejki III ligi gr. I tygodnika Piłka Nożna. „Szypul” został doceniony za zdobycie zwycięskiej bramki w wyjazdowym meczu z Victorią Sulejówek.

W Sulejówku Sebastian Szypulski wpisał się na listę strzelców w 42 minucie spotkania, skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za zagranie ręką w polu karnym przez zawodnika Victorii. Później okazało się, że to była jedyna i zarazem zwycięska bramka w tym meczu.

Jedenastka 24. kolejki III ligi gr. I tygodnika Piłka Nożna:

Miazek (Warta) - Ciborowski (Olimpia), Nakrosius (Legionovia), Mikołajewski (Mławianka), Szypulski (GKS Wikielec), Gojko (Olimpia), Jaroń (Pogoń), Noworyta (Concordia), Apolinarski (Pogoń), Sionkowski (Concordia), Sabiłło (Unia)