Przed meczem z Pelikanem Łowicz

Przed meczem z Pelikanem Łowicz

Przed nami pojedynek z jedną z najbardziej stabilnych drużyn w III lidze grupie I - Pelikanem Łowicz. Drużyna trenera Mykoły Dremluka dziś jest na wysokim 3. miejscu w tabeli, a w ostatnich kilkunastu sezonach nie schodziła poniżej trzeciej ligi. Początek meczu w sobotę 7 listopada o godz. 13:00 w Wikielcu. Jeśli warunki pozwolą, na kanale WikielecTV na YouTube przeprowadzimy transmisję z tego spotkania.

Pelikan Łowicz wyśmienicie radzi sobie w tym sezonie III ligi. W dwunastu dotychczasowych meczach zdobył 24 punkty - bilans 7 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. 22 bramki zdobyte i 14 straconych. Aktualnie najlepszym strzelcem drużyny jest Krystian Białas (6 goli).

Będzie to trzecie bezpośrednie starcie GKS-u Wikielec z Pelikanem. Dwa poprzednie zostały rozegrane w sezonie 2017/18 III ligi. Wtedy w Wikielcu goście zwyciężyli 2:0, a w rewanżu aż 4:2. Bramki dla Gieksy strzelili Remigiusz Sobociński z rzutu karnego i Cezary Nowiński.

Z uwagi na epidemię koronawirusa i objęcie całego kraju czerwoną strefą, sobotnie spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. WikielecTV planuje przeprowadzić transmisję z tego meczu - pod warunkiem, że pozwolą na to warunki pogodowe i techniczne.

zdjęcie: Pelikan Łowicz na Facebooku

Zobacz także: