Piotr Wiśniewski sędzią głównym meczu z Wartą Sieradz

Poznaliśmy obsadę sędziowską 25. kolejki III ligi gr. I. Sędzią głównym naszego sobotniego meczu z Wartą Sieradz będzie Piotr Wiśniewski z Bydgoszczy. Arbiter po raz drugi w tym sezonie będzie gwizdał w Wikielcu.

Sędziemu Piotrowi Wiśniewskiemu na liniach pomagać będą Piotr Mirż (sędzia asystent nr 1) oraz Igor Gabrych (sędzia asystent nr 2). Cała trójka arbitrów pochodzi z Bydgoszczy.

Sobotnia potyczka GKS-u Wikielec z Wartą Sieradz będzie drugim w tym sezonie meczem w Wikielcu, który poprowadzi sędzia Wiśniewski. Jesienią arbiter gwizdał „pod lasem” nasz ligowy mecz z GKS-em Bełchatów. Na boisku było 0:0, a sędzia Wiśniewski pokazał łącznie 8 żółtych kartek: sześcioma ukarani zostali nasi zawodnicy (Patryk Rosoliński, Mateusz Jajkowski, Michał Jankowski, Hubert Otręba, Eryk Filipczyk oraz Kacper Nowicki), zaś dwa „żółte kartony” obejrzeli gracze z Bełchatowa Mikołaj Bociek i Miłosz Nowak.

Piotr Wiśniewski sędziował nam także w jednym meczu sezonu 2021/22 III ligi. W rozegranym w Wikielcu spotkaniu z ŁKS-em II Łódź również zremisowaliśmy 0:0, a arbiter pokazał wtedy 5 żółtych kartek. Od nas ukarał tylko Sebastiana Szypulskiego, z kolei w drużynie gości kartki obejrzeli: Aleksander Ślęzak, Wiktor Kościuk, Adrian Czypicki oraz Damian Nowacki.

Mecz 25. kolejki III ligi gr. I GKS Wikielec - Warta Sieradz odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 14:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu.