Mecz derbowy z Jeziorakiem na remis (1:1) [BRAMKI Z MECZU]

Remisem 1:1 zakończył się derbowy i hitowy mecz kolejki z Jeziorakiem Iława. Obie bramki padły w pierwszej połowie najpierw Paweł Sagan, a dla GKS-u Piotr Kacperek.

W 94 min Jeziorak kończył spotkanie w "10-tkę" za drugą żółtą kartę i w konsekwencji czerwoną kartkę z boiska musiał zejść Jakub Górski. Mecz obfitował kilka fajnych akcji z obu stron, jednak żadna z drużyn nie przechyliła szansy na swoją stronę. Ostatecznie można uznać ten wynik za sprawiedliwy.

Drużyny tym samym kończą rundę jesienną. W marcu rozpoczyna się runda rewanżowa (wiosenna).

Jeziorak Iława - GKS Wikielec 1:1 (1:1)
1:0 4' Sagan
1:1 45' Kacperek

GKS Wikielec: Rutkowski- Sz.Jajkowski (46' Grzybowski), Kacperek, M.Jajkowski, Preuss, Jackowski, Otręba, Rosoliński (57' Mulkevich), Żukowski (57' Klimek), Kentaro, Kujawa (69' Wasiak).

Jeziorak Iława: Włodarczyk- Kressin (88' Kressin), Kwiatkowski (73' Kochalski), Leszczenko, Kuciński, Sedlewski, Banaszek (72' Abramczyk), Górski, Sagan, Imamoto (73' Sternicki), Kruczkowski.

żółte kartki: Kressin, Górski 2 (Jeziorak)

czerwona kartka: Górski (Jeziorak)

źródło zdjęcia: gazeta iławska