Kolejny silny rywal pokonany. Wygrywamy 1:0 z Polonią Warszawa

W półtora tygodnia zgarnęliśmy sześć punktów w trzech meczach ze ścisłą czołówką ligi. Jeśli w sobotę w Wikielcu zwyciężymy jeszcze z Concordią Elbląg, to czeka nas całkiem spokojna zima. Dziś wygraliśmy z Polonią Warszawa, a jedyną bramkę w meczu zdobył Michał Jankowski, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Sebastiana Szypulskiego.

GKS Wikielec - Polonia Warszawa 1:0 (1:0)

Jankowski 13

Żółte kartki: Cistowski – Smuga, Goliński

GKS Wikielec: Wieczerzak, Sz. Jajkowski, Kacperek, Górski, Korzeniewski, Cistowski, Jankowski, Jurczak (77 Sobociński), Szypulski, Rosoliński (86 Wacławski), Suchocki (64 Bartkowski)

Polonia: Leleń, Mosiejko, Paczuk, Goliński, Wojdyga, Smuga (85 Słoma), Niewiarowski (63 Andrzejewski), Wełna, Piątek, Pazio, Kujawa (85 Radziński)

Skład sędziowski: Dawid Deptuła (sędzia główny), Daniel Niemyjski (sędzia asystent nr 1), Błażej Kujawa (sędzia asystent nr 2) - Podlaski ZPN

W 50. minucie Marcin Wieczerzak obronił rzut karny wykonywany przez Łukasza Piątka.

Piłkarski rok 2020 GKS kończy już w najbliższą sobotę 28 listopada. O godz. 13:00 na Stadionie Gminnym w Wikielcu rozegra derby województwa z Concordią Elbląg.