Kadra WMZPN zwyciężyła turniej makroregionalny, Alan Gajda strzelił i asystował

Kadra rocznika 2011 Warmii i Mazur zwyciężyła turniej makroregionalny zorganizowany w Siedlcach. Powołanie na konsultacje i zawody dostał trampkarz Gieksy Alan Gajda, który w turnieju strzelił jedną bramkę i zanotował 3 asysty. Gratulujemy.

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie informuje, że odbyty turniej makroregionalny jest nową formułą rozgrywania meczów mistrzowskich kadr wojewódzkich rocznika 2011. W zawodach w Siedlcach oprócz reprezentacji WMPZN udział wzięły także drużyny województw: podlaskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Reprezentanci naszego regionu zdobyli pierwsze miejsce w zawodach, uzyskując następujące wyniki:

• Podlaski ZPN - WMZPN 5:5 (3:5 po rzutach karnych)
  • Kujawsko-Pomorski ZPN - WMZPN 3:4
  • Pomorski ZPN - WMZPN 1:4

Do kadry WMZPN rocznika 2011 powołany został Alan Gajda z trampkarzy GKS-u Wikielec. Nasz młody zawodnik grał w pierwszym składzie, zdobył jedną bramkę i 3 razy asystował kolegom z drużyny. Gratulacje świetnego występu Alan!

Na zdjęciu Alan pierwszy z prawej w dolnym rzędzie.

Fot. WMZPN