Jakub Górski i Błażej Caban odchodzą z GKS-u Wikielec

Środkowy obrońca Jakub Górski i bramkarz Błażej Caban nie zagrają wiosną w brawach GKS-u Wikielec. Obaj zawodnicy zdecydowali się odejść z drużyny. Dziś po raz ostatni pojawili się na treningu, by pożegnać się z kolegami z zespołu. Powodzenia Panowie!

25-letni Jakub Górski gra na pozycji stopera. Jesienią był podstawowym zawodnikiem w zespole trenera Wojciecha Tarnowskiego. Wystąpił w piętnastu meczach III ligi, przebywając na boisku łącznie niemal 1200 minut. W tym czasie został ukarany czterema żółtymi kartkami. Kuba zrezygnował z gry w Gieksie z powodów osobistych i niewykluczone, że wiosną zagra w barwach Unii Susz, w której w przeszłości spędził 3 i pół sezonu.

Z kolei Błażej Caban niedawno obchodził 20-te urodziny. W GKS-ie był w tym sezonie drugim bramkarzem. Wystąpił w trzech meczach III ligi, w tym w dwóch pełnych. Zawodnik zdecydował się odejść, ponieważ planuje wyjechać za granicę.