Gieksa dla Marcelka: Przekazaliśmy panu Danielowi voucher i piłkę!

Gieksa dla Marcelka: Przekazaliśmy panu Danielowi voucher i piłkę!

Serdecznie dziękujemy panu Danielowi Pelcowi, wieloletniemu działaczowi i sponsorowi Concordii Elbląg, za wsparcie chorego Marcelka z Iławy i wylicytowanie vouchera na samochód od Strefy Aut oraz piłki z autografami zawodników GKS-u Wikielec. Okazją do wręczenia wygranych przedmiotów były sobotnie derby w Elblągu. Nagrody przekazał panu Danielowi trener Gieksy Damian Jarzembowski, a sam mecz zakończył się remisem 1:1.

Zrzutka.pl - Lepsze życie Marcelka z Iławy

Facebook – Licytacje „Lepsze życie Marcelka”

Niedawno zdecydowaliśmy się wesprzeć chorego chłopca z Iławy - Marcelka. Przekazaliśmy na licytacje organizowane na Facebooku (link powyżej) voucher na wynajem samochodu w Strefie Aut z Olsztyna oraz piłkę z autografami zawodników, trenerów i działaczy Gieksy.

Voucher jest nagrodą, którą nasz trener Damian Jarzembowski otrzymał za zdobycie tytułu Trenera Roku 2022 podczas Piłkarskiej Gali Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Pierwotnie voucher obejmował wynajęcie auta na 5 dni, ale gdy Strefa Aut dowiedziała się, że nagroda trafi na cel charytatywny, wydłużyła wynajem auta do PEŁNEGO TYGODNIA (7 dni)!

Najwyższą kwotę (900 zł) za wymienione nagrody zaoferował pan Daniel Pelc, wieloletni działacz i sponsor naszego ligowego rywala - Concordii Elbląg. Po licytacji umówiliśmy się z panem Danielem, że nagrody przekażemy osobiście podczas III-ligowych derbów województwa Concordia Elbląg - GKS Wikielec. No i wreszcie doczekaliśmy tego dnia! W sobotę tuż przed meczem spotkaliśmy się z panem Danielem, przekazaliśmy nagrody i podziękowaliśmy za wsparcie małego Marcelka. Nagrody przekazał zwycięzcy sam trener Jarzembowski, który był pomysłodawcą organizacji całej akcji charytatywnej.

Po całym wydarzeniu wyszliśmy na murawę rywalizować z Concordią o ligowe punkty. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wsparcie i mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie znów będziemy razem z Concordią walczyli na III-ligowym froncie i godnie reprezentowali Warmię i Mazury na tym poziomie rozgrywkowym.

Zobacz także: