TERMINARZ I WYNIKI

III LIGA GRUPA 1 2021/22

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia
Pauza: Legia II Warszawa
Pilica Białobrzegi  2-2 Znicz Biała Piska  7 sierpnia, 17:00
Mamry Giżycko  0-2 Lechia Tomaszów
Mazowiecki
 7 sierpnia, 16:00
KS Kutno  1-3 Broń Radom  7 sierpnia, 16:00
       
Pelikan Łowicz  1-1 Sokół Aleksandrów
Łódzki
 8 sierpnia, 12:00
ŁKS II Łódź  4-3 Ursus Warszawa  7 sierpnia, 18:00
GKS Wikielec  0-3 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
 7 sierpnia, 17:00
Legionovia Legionowo  2-0 Jagiellonia II Białystok  7 sierpnia, 16:00
Wissa Szczuczyn  3-1 Błonianka Błonie   7 sierpnia, 17:00
Unia Skierniewice  2-1 Polonia Warszawa  7 sierpnia, 17:00
       
Kolejka 2 - 14-15 sierpnia
Pauza: 
Polonia Warszawa
Błonianka Błonie   0-1 Unia Skierniewice   14 sierpnia, 17:00
Jagiellonia II Białystok   3-0 Wissa Szczuczyn  14 sierpnia, 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki  2-2 Legionovia Legionowo  14 sierpnia, 16:00
Ursus Warszawa  1-1 GKS Wikielec   14 sierpnia, 16:00
Sokół Aleksandrów
Łódzki
 1-1 ŁKS II Łódź  14 sierpnia, 17:00
KS Kutno   2-1 Pelikan Łowicz  14 sierpnia, 16:00
Lechia Tomaszów
Mazowiecki
 1-0 Broń Radom  13 sierpnia, 17:00
Znicz Biała Piska  1-2 Mamry Giżycko  14 sierpnia, 16:00
Pilica Białobrzegi  3-1 Legia II Warszawa  14 sierpnia, 17:00
       
       
Kolejka 3 - 18 sierpnia
Pauza: 
Pilica Białobrzegi
Mamry Giżycko 0-4 Legia II Warszawa   18 sierpnia, 18:00
Znicz Biała Piska  3-0 Broń Radom  18 sierpnia, 17:00
Pelikan Łowicz  3-2 Lechia Tomaszów
Mazowiecki
 18 sierpnia, 17:00
ŁKS II Łódź 2-1 KS Kutno  17 sierpnia, 18:00
GKS Wikielec  2-2 Sokół Aleksandrów
Łódzki
 18 sierpnia, 18:00
Legionovia Legionowo  2-3 Ursus Warszawa   18 sierpnia, 18:00
Wissa Szczuczyn 0-0 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
 18 sierpnia, 18:00
Unia Skierniewice 1-2 Jagiellonia II Białystok  18 sierpnia, 18:00
Polonia Warszawa 3-0 Błonianka Błonie  18 sierpnia, 19:11
       
Kolejka 4 - 21-22 sierpnia
Pauza: 
Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok   1-5  Polonia Warszawa   21 sierpnia, 15:00
Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
 2-4 Unia Skierniewice   21 sierpnia, 16:00
Ursus Warszawa  1-1 Wissa Szczuczyn  21 sierpnia, 16:00
Sokół Aleksandrów
Łódzki
 3-4 Legionovia Legionowo  22 sierpnia, 12:00
KS Kutno   0-0 GKS Wikielec   21 sierpnia, 17:00
Lechia Tomaszów
Mazowiecki
 3-0 ŁKS II Łódź  21 sierpnia, 11:00
Znicz Biała Piska  1-3 Pelikan Łowicz  22 sierpnia, 17:00
Legia II Warszawa  3-1 Broń Radom  22 sierpnia, 11:00
Pilica Białobrzegi  4-1 Mamry Giżycko  21 sierpnia, 17:00
       
       
Kolejka 5 - 28-29 sierpnia
Pauza: 
Mamry Giżycko
Broń Radom  3-1 Pilica Białobrzegi  27 sierpnia, 19:00
Pelikan Łowicz   1-1 Legia II Warszawa   29 sierpnia, 12:00
ŁKS II Łódź  1-2 Znicz Biała Piska   27 sierpnia, 16:00
GKS Wikielec  3-0 Lechia Tomaszów
Mazowiecki
 28 sierpnia, 14:00
Legionovia Legionowo  2-1 KS Kutno  28 sierpnia, 17:00
Wissa Szczuczyn  1-1 Sokół Aleksandrów
Łódzki
 29 sierpnia, 20:00
Unia Skierniewice  1-2 Ursus Warszawa  28 sierpnia, 17:00
Polonia Warszawa  1-2 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
 28 sierpnia, 19:11
Błonianka Błonie  4-2 Jagiellonia II Białystok  28 sierpnia, 16:00
       
Kolejka 6 - 4-5 września
Pauza: 
Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
 1-3 Błonianka Błonie   04 września, 16:00
Ursus Warszawa  0-2 Polonia Warszawa  04 września, 16:00
Sokół Aleksandrów
Łódzki
 1-4 Unia Skierniewice   03 września, 16:00
Wissa Szczuczyn  1-2 KS Kutno  04 września, 12:00
Legionovia Legionowo  3-1 Lechia Tomaszów Mazowiecki  04 września, 15:00
Znicz Biała Piska  1-2 GKS Wikielec   04 września, 17:00
Legia II Warszawa  2-1 ŁKS II Łódź  05 września, 12:00
Pilica Białobrzegi  1-1 Pelikan Łowicz  04 września, 17:00
Mamry Giżycko  1-2 Broń Radom  04 września, 16:00
       
Kolejka 7 - 8 września
Pauza: 
Broń Radom
Pelikan Łowicz  - Mamry Giżycko  08 września, 17:00
ŁKS II Łódź  - Pilica Białobrzegi  08 września, 17:00
GKS Wikielec   - Legia II Warszawa   08 września, 16:30
Legionovia Legionowo   - Znicz Biała Piska   08 września, 17:00
Wissa Szczuczyn  - Lechia Tomaszów Maz.  08 września, 19:00
Unia Skierniewice  - KS Kutno  08 września, 16:00
Polonia Warszawa  - Sokół Aleksandrów
Łódzki
 08 września, 18:00
Błonianka Błonie  - Ursus Warszawa   08 września, 17:00
Jagiellonia II Białystok  - Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
 08 września, 14:00
       
Kolejka 8 - 11-12 września
Pauza:
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Ursus Warszawa  - Jagiellonia II Białystok   
Sokół Aleksandrów
Łódzki
- Błonianka Błonie  
KS Kutno  - Polonia Warszawa  
Lechia Tomaszów
Mazowiecki
- Unia Skierniewice   
Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn  
Legia II Warszawa - Legionovia Legionowo  
Pilica Białobrzegi - GKS Wikielec   
Mamry Giżycko - ŁKS II Łódź  
Broń Radom - Pelikan Łowicz   
       
Kolejka 9 - 18-19 września
Pauza:
Pelikan Łowicz
ŁKS II Łódź - Broń Radom   
GKS Wikielec  - Mamry Giżycko  
Legionovia Legionowo  - Pilica Białobrzegi  
Wissa Szczuczyn - Legia II Warszawa   
Unia Skierniewice  - Znicz Biała Piska   
Polonia Warszawa - Lechia Tomaszów Maz.  
Błonianka Błonie - KS Kutno  
Jagiellonia II Białystok - Sokół Aleksandrów
Łódzki
 
Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
- Ursus Warszawa  
       
Kolejka 10 - 25-26 września
Pauza: 
Ursus Warszawa
Sokół Aleksandrów
Łódzki
-  Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
 
KS Kutno  - Jagiellonia II Białystok   
Lechia Tomaszów
Mazowiecki
- Błonianka Błonie   
Znicz Biała Piska - Polonia Warszawa  
Legia II Warszawa - Unia Skierniewice   
Pilica Białobrzegi - Wissa Szczuczyn  
Mamry Giżycko - Legionovia Legionowo  
Broń Radom - GKS Wikielec   
Pelikan Łowicz  - ŁKS II Łódź  
       
Kolejka 11 - 02-03 października
Pauza:
ŁKS II Łódź
GKS Wikielec  - Pelikan Łowicz   
Legionovia Legionowo  - Broń Radom   
Wissa Szczuczyn - Mamry Giżycko  
Unia Skierniewice  - Pilica Białobrzegi  
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa   
Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
- KS Kutno  
Błonianka Błonie - Znicz Biała Piska   
Jagiellonia II Białystok - Lechia Tomaszów Maz.  
Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów
Łódzki
 
       

Kolejka 12 - 24-25 października
Polonia Warszawa - Sokół Aleksandrów
Łódzki
4 grudnia, 18:00
Znicz Biała Piska 5-1 KS Wasilków 24 października, 14:00
Legia II Warszawa 2-2 Broń Radom 25 października, 11:00
Huragan Morąg 0-0 Ursus Warszawa 24 października, 14:00
Unia Skierniewice 4-2 Legionovia Legionowo 24 października, 14:00
KS Kutno 2-1 Concordia Elbląg 25 października, 15:00
Olimpia Zambrów 1-2 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
24 października, 14:00
Ruch Wysokie
Mazowieckie
1-4 Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
25 października, 16:00
RKS Radomsko 1-3 Błonianka Błonie 25 października, 14:00
Jagiellonia II Białystok 2-1 Pelikan Łowicz 2 grudnia, 13:00
Lechia Tomaszów
Mazowiecki
1-2 GKS Wikielec 25 października, 11:00

Kolejka 13 - 31 października
GKS Wikielec 1-0 Polonia Warszawa 25 listopada, 17:00
Pelikan Łowicz 3-2 Lechia Tomaszów
Mazowiecki
31 października, 14:00
Błonianka Błonie 3-2 Jagiellonia II Białystok 31 października, 13:00
Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
3-2 RKS Radomsko 31 października, 12:00
Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
0-0 Ruch Wysokie
Mazowieckie
25 listopada, 13:00
Concordia Elbląg 1-1 Olimpia Zambrów 31 października, 14:00
Legionovia Legionowo 2-1 KS Kutno 31 października, 13:30
Ursus Warszawa 0-2 Unia Skierniewice 31 października, 13:00
Broń Radom 0-2 Huragan Morąg 31 października, 13:00
KS Wasilków 1-2 Legia II Warszawa 31 października, 13:00
Sokół Aleksandrów
Łódzki
1-1 Znicz Biała Piska 31 października, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada
Polonia Warszawa 0-1 Znicz Biała Piska 7 listopada, 17:00
Legia II Warszawa 3-1 Sokół Aleksandrów
Łódzki
8 listopada, 11:00
Huragan Morąg 0-0 KS Wasilków 7 listopada, 13:00
Unia Skierniewice 2-0 Broń Radom 7 listopada, 13:00
KS Kutno 1-2 Ursus Warszawa 7 listopada, 13:00
Olimpia Zambrów 1-4 Legionovia Legionowo 7 listopada, 13:00
Ruch Wysokie
Mazowieckie
1-1 Concordia Elbląg 7 listopada, 16:00
RKS Radomsko 4-0 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
7 listopada, 11:00
Jagiellonia II Białystok 2-1 Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
7 listopada, 15:00
Lechia Tomaszów
Mazowiecki
0-3 Błonianka Błonie 6 marca, 14:00
GKS Wikielec 2-1 Pelikan Łowicz 7 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada
Pelikan Łowicz 2-2 Polonia Warszawa 11 listopada, 13:30
Błonianka Błonie 2-1 GKS Wikielec 11 listopada, 13:00
Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
6-0 Lechia Tomaszów
Mazowiecki
11 listopada, 12:00
Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
1-3 Jagiellonia II Białystok 11 listopada, 11:00
Concordia Elbląg 2-0 RKS Radomsko 11 listopada, 13:00
Legionovia Legionowo 1-1 Ruch Wysokie
Mazowieckie
11 listopada, 13:00
Ursus Warszawa 0-0 Olimpia Zambrów 25 listopada, 12:00
Broń Radom 3-2 KS Kutno 11 listopada, 11:00
KS Wasilków 2-5 Unia Skierniewice 11 listopada, 13:30
Sokół Aleksandrów
Łódzki
1-1 Huragan Morąg 11 listopada, 13:00
Znicz Biała Piska 1-0 Legia II Warszawa 5 grudnia, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 listopada
Polonia Warszawa 1-0 Legia II Warszawa 14 listopada, 17:00
Huragan Morąg 1-1 Znicz Biała Piska 14 listopada, 13:00
Unia Skierniewice 0-0 Sokół Aleksandrów
Łódzki
14 listopada, 13:00
KS Kutno 1-4 KS Wasilków 14 listopada, 13:00
Olimpia Zambrów 0-2 Broń Radom 14 listopada, 13:00
Ruch Wysokie
Mazowieckie
5-1 Ursus Warszawa 15 listopada, 16:00
RKS Radomsko 0-0 Legionovia Legionowo 15 listopada, 13:00
Jagiellonia II Białystok 1-1 Concordia Elbląg 10 marca, 12:00
Lechia Tomaszów
Mazowiecki
0-2 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
15 listopada, 11:00
GKS Wikielec 0-2 Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
14 listopada, 13:00
Pelikan Łowicz 1-0 Błonianka Błonie 15 listopada, 11:15

Kolejka 17 - 21-22 listopada
Błonianka Błonie 1-2 Polonia Warszawa 21 listopada, 13:00
Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
4-0 Pelikan Łowicz 6 grudnia, 13:00
Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
0-1 GKS Wikielec 21 listopada, 11:00
Concordia Elbląg 0-0 Lechia Tomaszów
Mazowiecki
21 listopada, 13:00
Legionovia Legionowo 2-1 Jagiellonia II Białystok 6 marca, 13:00
Ursus Warszawa 3-1 RKS Radomsko 21 listopada, 12:00
Broń Radom 2-2 Ruch Wysokie
Mazowieckie
21 listopada, 12:00
KS Wasilków 3-0 Olimpia Zambrów 21 listopada, 12:00
Sokół Aleksandrów
Łódzki
0-2 KS Kutno 21 listopada, 13:00
Znicz Biała Piska 2-2 Unia Skierniewice 21 listopada, 13:00
Legia II Warszawa 5-0 Huragan Morąg 21 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 28-29 listopada
Polonia Warszawa 2-2 Huragan Morąg 28 listopada, 17:00
Unia Skierniewice 0-2 Legia II Warszawa 28 listopada, 13:00
KS Kutno 0-3 Znicz Biała Piska 28 listopada, 13:00
Olimpia Zambrów 1-4 Sokół Aleksandrów
Łódzki
28 listopada, 12:30
Ruch Wysokie
Mazowieckie
1-0 KS Wasilków 29 listopada, 16:00
RKS Radomsko 3-1 Broń Radom 29 listopada, 12:00
Jagiellonia II Białystok 2-2 Ursus Warszawa 5 grudnia, 13:00
Lechia Tomaszów
Mazowiecki
2-2 Legionovia Legionowo 29 listopada, 11:00
GKS Wikielec 0-0 Concordia Elbląg 28 listopada, 13:00
Pelikan Łowicz 2-2 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
29 listopada, 11:15
Błonianka Błonie 1-2 Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
27 lutego, 18:00

Kolejka 19 - 13-14 marca
Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
1-0 Polonia Warszawa 13 marca, 15:00
Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
1-2 Błonianka Błonie 13 marca, 12:00
Concordia Elbląg 2-1 Pelikan Łowicz 14 marca, 12:00
Legionovia Legionowo 3-0 GKS Wikielec 13 marca, 14:00
Ursus Warszawa 1-2 Lechia Tomaszów
Mazowiecki
13 marca, 13:00
Broń Radom 1-3 Jagiellonia II Białystok 14 marca, 12:00
KS Wasilków 0-3 RKS Radomsko 13 marca, 14:00
Sokół Aleksandrów
Łódzki
1-0 Ruch Wysokie
Mazowieckie
13 marca, 15:00
Znicz Biała Piska 1-1 Olimpia Zambrów 13 marca, 14:30
Legia II Warszawa 0-0 KS Kutno 14 marca, 11:00
Huragan Morąg 0-1 Unia Skierniewice 13 marca, 14:00

Kolejka 20 - 20-21 marca
Polonia Warszawa 0-1 Unia Skierniewice 20 marca, 17:00
KS Kutno 2-1 Huragan Morąg 20 marca, 14:00
Olimpia Zambrów 2-1 Legia II Warszawa 20 marca, 15:00
Ruch Wysokie
Mazowieckie
0-3 Znicz Biała Piska  
RKS Radomsko 0-0 Sokół Aleksandrów
Łódzki
20 marca, 12:00
Jagiellonia II Białystok 5-0 KS Wasilków 20 marca, 12:00
Lechia Tomaszów
Mazowiecki
0-0 Broń Radom 21 marca, 14:00
GKS Wikielec 0-4 Ursus Warszawa 20 marca, 15:00
w Iławie
Pelikan Łowicz 1-2 Legionovia Legionowo 21 marca, 11:15
Błonianka Błonie 0-3 Concordia Elbląg 20 marca, 13:00
Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
1-0 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
20 marca, 15:00

Kolejka 21 - 27-28 marca
Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
2-0 Polonia Warszawa 27 marca, 14:00
Concordia Elbląg 1-1 Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
27 marca, 15:00
Legionovia Legionowo 2-1 Błonianka Błonie 27 marca, 15:00
Ursus Warszawa 1-2 Pelikan Łowicz 27 marca, 13:00
Broń Radom 2-1 GKS Wikielec 28 marca, 12:00
KS Wasilków 0-4 Lechia Tomaszów
Mazowiecki
27 marca, 15:00
Sokół Aleksandrów
Łódzki
1-2 Jagiellonia II Białystok 27 marca, 15:00
Znicz Biała Piska 1-0 RKS Radomsko 27 marca, 15:00
Legia II Warszawa 4-0 Ruch Wysokie
Mazowieckie
27 marca, 12:00
Huragan Morąg 2-3 Olimpia Zambrów 27 marca, 15:00
Unia Skierniewice 2-1 KS Kutno 27 marca, 14:00

Kolejka 22 - 3 kwietnia
Pogoń Grodzisk
Mazowiecki
3-3 Polonia Warszawa 3 kwietnia, 16:00
Legionovia Legionowo 3-1 Legia II Warszawa 3 kwietnia, 12:00
Znicz Biała Piska 0-2 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
3 kwietnia, 14:00
Unia Skierniewice 4-0 Jagiellonia II Białystok 2 kwietnia, 14:00
Pelikan Łowicz 0-1 KS Wasilków 3 kwietnia, 16:00
Huragan Morąg 1-5 Sokół Aleksandrów
Łódzki
2 kwietnia, 16:30
KS Kutno 3-1 Ruch Wysokie
Mazowieckie
3 kwietnia, 14:00
Błonianka Błonie 3-1 Olimpia Zambrów 3 kwietnia, 13:00
RKS Radomsko 1-2 Ursus Warszawa 3 kwietnia, 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-1 Concordia Elbląg 3 kwietnia, 11:00
GKS Wikielec 2-2
Broń Radom 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 23 - 10-11 kwietnia
Polonia Warszawa 3-0 Jagiellonia II Białystok 11 kwietnia, 17:00
Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
3-2 Unia Skierniewice 10 kwietnia, 16:00
Legia II Warszawa 3-1 Znicz Biała Piska 10 kwietnia, 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-0 Legionovia Legionowo 10 kwietnia, 17:00
KS Wasilków 0-2 Broń Radom 10 kwietnia, 16:00
Concordia Elbląg 4-3 GKS Wikielec 10 kwietnia, 15:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Ursus Warszawa 10 kwietnia, 15:00
Olimpia Zambrów 1-1 RKS Radomsko 10 kwietnia, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 Błonianka Błonie 10 kwietnia, 15:00
KS Kutno 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 kwietnia, 14:00
Pelikan Łowicz 1-1
Huragan Morąg 10 kwietnia, 16:30

Kolejka 24 - 17-18 kwietnia
Legionovia Legionowo 3-3 Polonia Warszawa 18 kwietnia, 17:00
Znicz Biała Piska 1-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 kwietnia, 14:00
Unia Skierniewice 2-3 Legia II Warszawa 17 kwietnia, 15:00
Jagiellonia II Białystok 1-2 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
17 kwietnia, 14:00
KS Wasilków 2-0 Huragan Morąg 17 kwietnia, 16:00
KS Kutno 1-2 Pelikan Łowicz 17 kwietnia, 14:00
Błonianka Błonie 3-0 Sokół Aleksandrów
Łódzki
17 kwietnia, 13:00
RKS Radomsko 4-0 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 kwietnia, 15:00
Olimpia Zambrów 4-2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 kwietnia, 15:15
Ursus Warszawa 1-0 GKS Wikielec 19 maja, 16:00
Broń Radom 3-0
Concordia Elbląg 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 21 kwietnia
Pauza: 
Legia II Warszawa, Jagiellonia II Białystok, Polonia Warszawa, Unia Skierniewice, Legionovia Legionowo, Znicz Biała Piska, Pogoń Grodzisk Mazowiecki, Świt Nowy Dwór Mazowiecki.
Concordia Elbląg 1-0 KS Wasilków 21 kwietnia, 17:00
Broń Radom 0-1 Ursus Warszawa 21 kwietnia, 17:00
GKS Wikielec 2-1 Olimpia Zambrów 21 kwietnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 Ruch Wysokie
Mazowieckie
21 kwietnia, 15:00
Sokół Aleksandrów
Łódzki
3-1 RKS Radomsko 21 kwietnia, 17:00
Błonianka Błonie 2-2 Pelikan Łowicz 21 kwietnia, 17:00
Huragan Morąg 1-1 KS Kutno 21 kwietnia, 17:00
       

Kolejka 26 - 24-25 kwietnia
Polonia Warszawa 3-0 Świt Nowy Dwór
Mazowiecki
24 kwietnia, 19:11
Legia II Warszawa 0-3 Jagiellonia II Białystok 24 kwietnia, 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4-2 Unia Skierniewice 24 kwietnia, 17:00
Legionovia Legionowo 3-2 Znicz Biała Piska 24 kwietnia, 14:00
KS Wasilków 0-2 KS Kutno 24 kwietnia, 16:00
Huragan Morąg 0-2 Błonianka Błonie 25 kwietnia, 15:00
RKS Radomsko 0-3 Pelikan Łowicz 24 kwietnia, 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 0-0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 24 kwietnia, 17:00
Ruch Wysokie
Mazowieckie
0-3 GKS Wikielec 25 kwietnia, 12:00
Broń Radom 1-0 Olimpia Zambrów 25 kwietnia, 12:00
Concordia Elbląg 0-2
Ursus Warszawa 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 27 - 1-2 maja
Znicz Biała Piska 3-0 Polonia Warszawa 1 maja, 14:00
Unia Skierniewice 5-3 Legionovia Legionowo 1 maja, 15:00
Jagiellonia II Białystok 2-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 maja, 14:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Legia II Warszawa 1 maja, 17:00
Ursus Warszawa 3-1 KS Wasilków 1 maja, 14:00
Olimpia Zambrów 2-1 Concordia Elbląg 1 maja, 15:00
Ruch Wysokie
Mazowieckie
1-0 Broń Radom 1 maja, 12:00
GKS Wikielec 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki 30 kwietnia, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-0 Pelikan Łowicz 30 kwietnia, 12:00
RKS Radomsko 2-2 Huragan Morąg 1 maja, 15:00
KS Kutno 1-0
Błonianka Błonie 1 maja, 16:00

Kolejka 28 - 8-9 maja
Polonia Warszawa 1-2 Legia II Warszawa 8 maja, 19:11
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 maja, 18:00
Legionovia Legionowo 3-1 Jagiellonia II Białystok 8 maja, 12:00
Znicz Biała Piska 1-1 Unia Skierniewice 8 maja, 15:00
KS Wasilków 1-6 Błonianka Błonie 8 maja, 16:00
RKS Radomsko 0-0 KS Kutno 8 maja, 12:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 4-2 Huragan Morąg 8 maja, 14:00
Pelikan Łowicz 0-2 GKS Wikielec 8 maja, 18:00
Broń Radom 2-0 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 maja, 12:00
Concordia Elbląg 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 maja, 15:00
Olimpia Zambrów 2-4
Ursus Warszawa 8 maja, 15:00
Kolejka 29 - 12 maja
Pauza:
GKS Wikielec, KS Kutno, Huragan Morąg, Sokół Aleksandrów Łódzki, Olimpia Zambrów, Pelikan Łowicz, Błonianka Błonie, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Concordia Elbląg, Ursus Warszawa, Broń Radom, Ruch Wysokie Mazowieckie, KS Wasilków, RKS Radomsko.
Unia Skierniewice 0-1 Polonia Warszawa 12 maja, 17:00
Jaiellonia II Białystok 3-2 Znicz Biała Piska 12 maja, 18:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Legionovia Legionowo 12 maja, 17:00
Legia II Warszawa 3-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 maja, 18:00

Kolejka 30 - 15-16 maja
Polonia Warszawa 0-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 maja, 19:11
Legia II Warszawa 3-1 Legionovia Legionowo 15 maja, 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7-1 Znicz Biała Piska 15 maja, 17:00
Jagiellonia II Białystok 1-2 Unia Skierniewice 15 maja, 12:00
Olimpia Zambrów 3-0 KS Wasilków 15 maja, 15:00
Ursus Warszawa 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 maja, 15:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Concordia Elbląg 15 maja, 15:00
Broń Radom 0-1 Pelikan Łowicz 14 maja, 20:00
Huragan Morąg 1-3 GKS Wikielec 15 maja, 17:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki 0-4 KS Kutno 15 maja, 14:00
Błonianka Błonie 1-4
RKS Radomsko 15 maja, 16:00

Kolejka 31 - 22-23 maja
Jagiellonia II Białystok 0-2 Polonia Warszawa 22 maja, 13:00
Unia Skierniewice 0-1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 maja, 15:00
Znicz Biała Piska 2-2 Legia II Warszawa 22 maja, 15:00
Legionovia Legionowo 3-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 maja, 15:00
RKS Radomsko 5-0 KS Wasilków 22 maja, 15:00
Błonianka Błonie 1-3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 22 maja, 16:00
KS Kutno 4-4 GKS Wikielec 22 maja, 16:00
Huragan Morąg 0-4 Broń Radom 22 maja, 17:00
Pelikan Łowicz 1-2 Concordia Elbląg 22 maja, 17:00
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Ursus Warszawa 22 maja, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-2
Olimpia Zambrów 22 maja, 15:00

Kolejka 32 - 29-30 maja
Polonia Warszawa 5-1 Legionovia Legionowo 29 maja, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki  1-2 Znicz Biała Piska  29 maja, 18:00
Legia II Warszawa  0-0 Unia Skierniewice 29 maja, 12:00
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 Jagiellonia II Białystok 29 maja, 17:00
KS Wasilków  0-0 Ruch Wysokie Mazowieckie  29 maja, 16:00
Sokół Aleksandrów Łódzki  0-1 Olimpia Zambrów  29 maja, 15:00
Pelikan Łowicz  0-1 Ursus Warszawa  29 maja, 18:00
Concordia Elbląg  4-1 Huragan Morąg  29 maja, 15:00
KS Kutno 1-0 Broń Radom 29 maja, 16:00
GKS Wikielec 0-1 Błonianka Błonie 29 maja, 17:00
RKS Radomsko 2-2
Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 maja, 12:00

Kolejka 33 - 5-6 czerwca
Świt Nowy Dwór Mazowiecki  1-1 Polonia Warszawa 5 czerwca, 17:00
Jagiellonia II Białystok 1-4 Legia II Warszawa  5 czerwca, 12:00
Unia Skierniewice 0-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki  5 czerwca, 15:00
Znicz Biała Piska 1-6 Legionovia Legionowo  5 czerwca, 14:00
Lechia Tomaszów Mazowiecki  1-0 KS Wasilków 5 czerwca, 15:00
GKS Wikielec  2-0 RKS Radomsko 5 czerwca, 15:00
Błonianka Błonie 1-3 Broń Radom  3 czerwca, 13:00
Concordia Elbląg  4-2 KS Kutno 4 czerwca, 16:30
Ursus Warszawa  3-0 Huragan Morąg 4 czerwca, 17:00
Olimpia Zambrów  3-1 Pelikan Łowicz 5 czerwca, 15:00
Ruch Wysokie Mazowieckie 0-1
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 12-13 czerwca
Polonia Warszawa  4-0 Znicz Biała Piska  12 czerwca, 19:11
Legionovia Legionowo 4-2 Unia Skierniewice  12 czerwca, 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki   6-0 Jagiellonia II Białystok 11 czerwca, 17:00
Legia II Warszawa 2-3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12 czerwca, 12:00
Sokół Aleksandrów Łódzki  9-1 KS Wasilków 12 czerwca, 17:00
Pelikan Łowicz  3-1 Ruch Wysokie Mazowieckie  12 czerwca, 17:00
Olimpia Zambrów   2-1 Huragan Morąg  12 czerwca, 17:00
Ursus Warszawa   3-3 KS Kutno 12 czerwca, 17:00
Concordia Elbląg 0-3 Błonianka Błonie 12 czerwca, 17:00
Broń Radom 4-1 RKS Radomsko 10 czerwca, 19:00
GKS Wikielec 0-1
Lechia Tomaszów Mazowiecki 12 czerwca, 17:00
źródło: 90minut.pl