Zwycięstwo trampkarzy z Jeziorakiem w dramatycznych okolicznościach [ZDJĘCIA]

Cóż to był za dramatyczny mecz! Trampkarze Gieksy przegrywali do przerwy z Jeziorakiem II Iława 0:2, jednak nie zamierzali się poddawać. Po zmianie stron nie tylko doprowadzili do remisu, ale w samej końcówce zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego meczu, przygotowanej przez Piotra Buchalskiego.

Jeziorak II Iława - GKS Wikielec 2:3 (2:0)

Czapliński 7, 20 - Kowalski 46, Grodecki 62, Wardak 79

Żółte kartki: Boros, Wróblewski - Markowski, Malinowski, Umiński (dwie)

Czerwona kartka: Umiński 80 (GKS, za dwie żółte)

GKS Wikielec: Kacper Malinowski, Brajan Markowski, Kacper Łożyński, Igor Szulc, Michał Buchalski, Jakub Wardak, Damian Grodecki, Bartosz Jarnicki, Patryk Laskowski, Konrad Kowalski, Igor Chlebowski. Zagrali także: Olivier Uminski, Hubert Jankowski, Karol Stanowicki.

Dla Huberta Jankowskiego był to debiut w drużynie trampkarzy GKS-u Wikielec.

W następnej kolejce młoda Gieksa zagra u siebie z Unią Susz. Początek w niedzielę 11 października o godz. 15:30 na Jajko Arena.

Zdjęcia: Piotr Buchalski