Zostań Sponsorem Dnia Meczowego GKS Wikielec - Świt

Zostań Sponsorem Dnia Meczowego GKS WIKIELEC - ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI i promuj swoją firmę na stadionie w Wikielcu oraz w internecie! My wyeksponujemy Twoją firmę lub produkt tysiącom osób oraz damy Ci możliwość przeprowadzenia własnych działań promocyjnych w trakcie meczu. Sprawdź, jak wiele Ci gwarantujemy!

PROMUJ FIRMĘ NA STADIONIE I W INTERNECIE

Pakiet Sponsor Dnia Meczowego to szereg świadczeń reklamowych skupiających się wokół wybranego meczu ligowego lub pucharowego GKS-u Wikielec rozgrywanego na Stadionie Gminnym w Wikielcu w rundzie wiosennej sezonu 2023/24.

Sponsor Dnia Meczowego to gwarancja promocji marki lub wybranego przez Sponsora produktu przed kibicami zgromadzonymi na Stadionie Gminnym w Wikielcu oraz tysiącami użytkowników internetu, śledzących losy Gieksy w klubowych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube) oraz na stronie internetowej gkswikielec.pl.

KOMUNIKACJA I SOCJAL MEDIA

Sponsor Dnia Meczowego to działania marketingowe wykonywane przez media klubowe GKS Wikielec w ramach klubowych kanałów informacyjnych w celu promocji marki lub produktu Sponsora oraz dotarcia do jak największej grupy odbiorców na Stadionie Gminnym w Wikielcu oraz w internecie.

WIZERUNEK I EKSPOZYCJA

Sponsor Dnia Meczowego to także pakiet świadczeń, które Sponsor może samodzielnie wykonać wykorzystując wizerunek klubu oraz tytuł Sponsor Dnia Meczowego we własnych kanałach informacyjnych, we własnych działaniach promocyjnych oraz podczas wydarzenia na Stadionie Gminnym w Wikielcu.

HOSPITALITY

Sponsor Dnia Meczowego to także przywileje przewidziane dla Sponsora.

SPONSOR DNIA MECZOWEGO - POBIERZ OFERTĘ PDF