Zmiana terminu meczu i do Skierniewic jedziemy dzień wcześniej

Zmiana terminu meczu i wyjazd do Skierniewic z noclegiem

Pierwszy w tym sezonie dwudniowy wyjazd drużyny seniorów na ligowy mecz będzie do Skierniewic. Gospodarze zmienili termin spotkania 6. kolejki z soboty 12 września, godz. 16:00, na godz. 11:00.

Unia potrzebowała zmienić termin meczu z własnych powodów. Początkowo zaproponowała, żebyśmy zagrali w piątek, ale na ten termin nie zgodził się sztab szkoleniowy Gieksy. Jesteśmy klubem amatorskim i każdy wyjazd w dzień powszedni wiąże się z utrudnieniami dla tych zawodników, którzy na co dzień pracują.

Ostatecznie mecz 6. kolejki III ligi Unia Skierniewice - GKS Wikielec zostanie rozegrany w sobotę 12 września o godz. 11:00. Klub już zarezerwował hotel w Skierniewicach. Wyjazd w piątek 11 września po południu z pierwszym w tym sezonie noclegiem.