Zmiana na stanowisku pierwszego trenera GKS Wikielec

Damian Jarzembowski został dziś oficjalnie przedstawiony jako pierwszy trener, zastępując na tym stanowisku Piotra Zajączkowskiego.

Piotr Zajączkowski złożył dziś w siedzibie klubu swoją rezygnację na ręce zarządu, a zarząd tą rezygnację przyjął.

Nowy trener po rozmowie z zarządem poprowadził dziś pierwszy trening z drużyną. Umowa z trenerem została zawarta do czerwca 2023 roku.

Kilka słów o trenerze:
Urodził się 6 września 1991 roku. Posiada licencję UEFA A oraz UEFA Elite Youth A. Skończył studia podyplomowe z rozumienia gry oraz manager sportu. Odbył staże w takich klubach jak: Legia Warszawa, Zagłębie Lubin, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia, FC Porto, Belenenses, Benfica Lizbona, Athletic Bilbao, Eibar, Deportivo Alaves, Real Sociedad, Dinamo Zagrzeb, West Ham United, MKS Zilina. Przez 9 lat w roli trenera KS Constract Lubawa (od grup młodzieżowych, 7 lat trener futsalu: awans do Ekstraklasy, a następnie wicemistrzostwo Polski)

Jednocześnie zarząd chciałby podziękować dotychczasowemu trenerowi Piotrowi Zajączkowskiemu za wykonaną pracę i życzymy trenerowi samych sukcesów.

Pierwsza wypowiedź nowego trenera Damiana Jarzembowskiego