Ziemar nowym sponsorem GKS-u Wikielec!

Ziemar nowym sponsorem GKS-u Wikielec!

Duże przedsiębiorstwo rolnicze specjalizujące się w produkcji materiału siewnego, pasz oraz hodowli zwierząt Ziemar ze Szwarcenowa dołączyło do grona sponsorów GKS-u Wikielec. Witamy w Wikielcu i dziękujemy za zaufanie!

Ziemar jest własnością znanego przedsiębiorcy i posła Zbigniewa Ziejewskiego. - Byłem na kilu imprezach sportowych w gminie Iława. Widzę duże zaangażowanie miejscowego wójta w pomoc dla gminnego sportu. Jest tu dobra atmosfera. Jeśli będę miał czas, to oczywiście będę bywał na meczach GKS Wikielec. Chciałbym kupić karnet i mieć swoje stale miejsce na stadionie w czasie spotkań piłkarskich. Drużyna z Wikielca grając w III lidze reprezentuje nasze województwo warmińsko-mazurskie na arenie całej Polski. Popieram taką działalność sportu w środowisku wiejskim. Życzę klubowi wszystkiego najlepszego - mówi Ziejewski.

Firma Ziemar powstała w 1994 roku. Działalność rolnicza przedsiębiorstwa obejmuje produkcję roślinną, w zakresie produkcji materiału siewnego zbóż ozimych i jarych, produkcję pasz oraz hodowlę zwierzęcą w zakresie chowu kurcząt, brojlerów i gęsi.

Ziemar sponsorem GKS Wikielec

Spółka oferuje też usługi w zakresie upraw rolnych, transportu oraz prac ziemnych. W produkcji roślinnej dominuje uprawa zbóż. Uprawia się głownie pszenicę ozimą i jarą, pszenżyto ozime, owies, kukurydzę na ziarno. Pozostałymi kulturami są: rzepak ozimy i buraki cukrowe.

Ziemar sponsorem GKS Wikielec

Zbigniew Ziejewski jest posłem Polskiego Stronnictwa Ludowego, reprezentującym sąsiedni powiat nowomiejski. Jako miłośnik sportu odpowiedział na zaproszenie do współpracy wiceprezesa Krzysztofa Sadowskiego i zdecydował się wspierać GKS.

 

PPUH Ziemar sp. z o.o.

Szwarcenowo 90, 13-340 Biskupiec

tel. 56 474 54 01
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://ziemar.pl/

Zobacz także: