Zdobywam komplet punktów w meczu z silną Unią Skierniewice

Zdobywamy komplet punktów w meczu z silną Unią Skierniewice

Przez cały mecz heroicznie walczyliśmy i ostatecznie osiągnęliśmy cel w postaci 3 punktów. Zwycięstwo 1:0 z Unią Skierniewice bardzo cieszy, ale mamy też powody do zmartwień: Michał Jankowski, Patryk Rosoliński i Dawid Kalisz doznali, wydaje się, poważnych kontuzji. Czekamy na diagnozy lekarskie.

GKS Wikielec - Unia Skierniewice 1:0 (1:0)

Kondracki 22

Żółte kartki: Jajkowski, Szypulski, Kacperek - Szmyd, Zając

Żółtymi kartkami ukarani zostali także dwaj członkowie sztabu szkoleniowego Unii Skierniewice: Marcin Kaliszak (trener bramkarzy) oraz Mariusz Strojczyk (pierwszy asystent trenera).

GKS Wikielec: Rutkowski, Jajkowski, Kacperek, Krasouski, Jankowski (12 Rosoliński, 46 Kalisz, 81 Ķiršs), Szypulski, Otręba, Szmydt, Kordykiewicz, Sobociński (74 Dąbrowski), Kondracki (81 Sobotka)

Unia: Pruszkowski, Becht (66 Górski), Makuch (88 Kowalczyk), Dudziński (46 Łapiński), Sabiłło, Bartosiński, Kosior (66 Yavorskyi), Szmyd (46 Vasin), Stępień, Cegiełka, Zając

Skład sędziowski: Dawid Szymański (sędzia główny), Damian Zieziula (sędzia asystent nr 1) i Rafał Kazimieruk (sędzia asystent nr 2)

W najbliższą środę 20 marca zagramy mecz w ramach 1/8 Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski. O godz. 17:00 zmierzymy się na wyjeździe z IV-ligowymi Mamrami Giżycko.